logo
dollar
euro

У Миргороді переформатують Громадську раду при міськвиконкомі

7:24 15.03.2014 eye 332

13 березня у Миргороді відбулося чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

Виступаючи перед зібранням, міський голова Сергій Соломаха заявив,  що для підвищення ефективності участі громади у вирішенні питань життєдіяльності міста, Громадська рада найближчим часом буде переформатована.

Однак існуюча рада ще не склала свої повноваження і продовжувала працювати. Зокрема, її члени заслухали  інформацію начальника фінансового управління Сергія Миколайовича Скляра про виконання бюджету міста за 2013 рік. У ній йшлося, що незважаючи на несприятливу економічну ситуацію в країні, захищені статті бюджету, такі як заробітна плата, оплата комунальних послуг, енергоносіїв і тощо були профінансовані в повному обсязі. Під час виступу фінансист  розповів, як вплинуло на виконання бюджету міста запровадження єдиного казначейського рахунку, скасування транспортного збору та введення утилізаційного збору. Доповідач також зазначив, що завдяки налагодженню співпраці з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО) був отриманий кредит у розмірі 1,2 млн. грн. під 3% річних для реалізації проекту по підвищенню енергоефективності в будівлях НВК "Гелікон" та гімназії ім. Т.Г. Шевченка.

Крім того на зібранні обговорили стан медицини місті й наголосили на необхідності громадського контролю за коштами, виділеними з міського бюджету на утримання її структури.


Наверхнаверх