logo
dollar
euro

Уряд запровадить програму оренди житла 
з правом викупу

7:15 15.05.2013 eye 37
Уряд запровадить програму оренди житла 
з правом викупу

Уряд ініціює дві нові житлові програми, зокрема, створення фонду житла соціального призначення та надання житла в оренду з правом викупу.

Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник на прес-конференції в прес-центрі КМУ.

За його словами, фахівці Мінрегіону, Мінфіну та ДІУ вже розробили механізм реалізації програми, яка передбачає оренду житла з правом викупу під 3% річних. “На сьогоднішній день побудовано 3 тисячі квартир, які можуть реалізовуватися громадянам  у рамках цієї програми, яка поки що є проектом. До кінця поточного року, за прогнозами забудовників, буде здано в експлуатацію ще близько 15 тисяч квартир”, - зазначив Геннадій Темник.

Очільник Мінрегіону також поінформував, що планується розгорнути у регіонах будівництво мікрорайонів доступного житла на перспективних земельних ділянках, тобто на тих, які забезпечені необхідною інженерно-транспортною і соціальною інфраструктурою. “Підготовлено 43 земельні ділянки, на яких планується побудувати 194 житлових будинки на 22 тисячі квартир. На сьогодні розпочато або розпочнеться найближчим часом будівництво на 9 пілотних майданчиках у містах Дніпропетровськ, Донецьк, Київ, Львів, Одеса, Харків, Севастополь, Миколаїв та містах Київської області", - додав він.


Наверхнаверх