logo
dollar
euro

У Полтавській міськраді була штовханина. Мамай вдарив полтавця

11:14 14.03.2014 eye 1013
У Полтавській міськраді була штовханина. Мамай вдарив полтавця

Сьогодні о 10.00 мало відбутися засідання позачергової сесії Полтавської міськради, яке відкладалося вже двічі через масову неявку депутатів від партії "Совість України".  

Знову засідання не вийшло. Нагадаємо, 12 березня зареєструвались  12 депутатів міськради, 13 – 6. Сьогодні було аж 7.

Як повідомляє відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області, саме близько 10.00  міліція обласного центру за телефоном спецлінії "102" отримала повідомлення від охорони адмінбуівлі полтавської влади, що в сесійній залі виникла бійка. Туди  одразу виїхала слідчо-оперативна група міліції на чолі з начальником міської міліції Віталієм Ємцем. Поїхав на місце пригоди й заступник начальника обласної міліції Олександр Шило. Правоохоронці встановили, що група громадян емоційно висловлювала невдоволення роботою міського голови. Почалася штовханина. Одна з присутніх жінок завила, що під час конфлікту отримала тілесні ушкодження. Із метою з’ясування обставин події, міського голову та окремих учасників конфлікту правоохоронці запросили до міського управління міліції для з’ясування обставин події та причин і наслідків конфлікту.

Свідки твердять, що полтавський мер розпускав руки, зокрема, вдарив представника Правого сектора Володимира Вовка, який блокував службовий вихід з сесійної зали, яким мер мав намір скористатися. В Інтернеті вже з’явилось відео, як міський голова вдарив Вовка в пах, коли той просто стояв, прикриваючи шляхи відходу для посадовця. Однак, і Мамая поштовхали.

Насправді, відкритий саботаж депутатами від "Совісті", Партії регіонів та Комуністичної партії, більша кількість з яких є керівниками полтавських підприємств та установ, наштовхує на думку про причетність Олександра Мамая. Та депутати мають таки зібратись і вирішувати проблеми громади не зважаючи на те, наскільки неприємно їм приймати те чи інше рішення.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх