logo
dollar
euro

Прокуратура Полтавщини ініціює екстрадицію екс-судді, якого затримали в Еміратах

8:15 14.03.2014 eye 526
Прокуратура Полтавщини ініціює екстрадицію екс-судді, якого затримали в Еміратах

У лютому цього року правоохоронні органи Об’єднаних Арабських Еміратів на своїй території затримали колишнього голову одного із районних судів Дніпропетровської області, який розшукується УБОЗ ГУМВС України у Дніпропетровській області.

Колишній суддя, звільнений із посади судді постановою Верховної Ради України у 2010 році, обвинувачується за трьома статтями Кримінального кодексу України, зокрема у використанні влади та службового становища; складанні та видачі завідомо неправдивого документа; одержанні хабара за прийняття рішення про зміну підсудному запобіжного заходу. Підсудність у цій кримінальній справі у 2011 році Верховним Судом України визнано за Кобеляцьким районним судом Полтавської області.

До прокуратури Полтавської області надійшло клопотання Кобеляцького районного суду про екстрадицію судді для притягнення його до кримінальної відповідальності. Таке клопотання прокуратурою Полтавської області було направлено до Міністерства юстиції України. У березні цього року  воно було підтримано та направлено компетентним органам Об’єднаних Арабських Еміратів для розгляду по суті. Процес екстрадиції триває, повідомляють в прес-служба прокуратури Полтавської області.


Наверхнаверх