logo
dollar
euro

В автопарку ДАІ Полтавщини 15 новеньких "Toyota Prius"

7:45 14.03.2014 eye 1309
В автопарку ДАІ Полтавщини 15 новеньких "Toyota Prius"

Працівники дорожньо-патрульної служби Полтавщини тепер патрулюватимуть на новеньких сучасних автомобілях "Toyota Prius". Про це повідомляють в  УДАІ УМВС України в Полтавській області.

Ще у першій половині 2013 року Японія передала для української міліції 1200 гібридних автомобілів "Toyota Prius", які Україна придбала за кошти, отримані за Кіотським протоколом від тієї ж Японії за частину квоти на викиди в атмосферу.

"Toyota Prius"  – гібридна автівка, покликана скоротити витрати на пальне, оскільки споживає лише 4,5 літри бензину на 100 кілометрів. В той час, як старенький транспорт міліції споживає 10-12 літрів.

Тим часом, у лютому цього року повідомлялось, що більше тисячі автомобілів "Toyota Prius", які отримало МВС України, підпадають під глобальну програму відкликання. Офіційна причина – помилка в програмному забезпеченні, яка може призвести до перегріву важливих конденсаторів, переходу автомобіля в "безпечний режим" або навіть повної відмови гібридної трансмісії. Сподіваємось, наші ДАІшники отримали автівки із справних 200-ки, без неприємних сюрпризів.


Наверхнаверх