logo
dollar
euro

У Міндоходів представили нових керівників податкової та митної служб

21:07 13.03.2014 eye 1062
У Міндоходів представили нових керівників податкової та митної служб

Знайомство нового керівництва податкової та митної служб з колективом органів доходів і зборів пройшло в режимі відео селекторного зв’язку, що дало змогу залучити до участі в ньому широке коло співробітників з усіх областей України.

Представив нових керівників служб (на разі поки Міністерство не ліквідоване, а створена комісія по його ліквідації, вони отримали посади першого заступника та заступника Міністра доходів і зборів) Міністр фінансів України Олександр Шлапак.

Звертаючись до податківців і митників, представників громадськості, а також журналістів, яких також запросили, Міністр відрекомендував нових керівників податкової та митної служб: першого заступника Міністра доходів і зборів Ігоря Білоуса, який є наразі головою ліквідаційної комісії Міндоходів та його заступника, заступника Міністра доходів і зборів Віталія Науменка. Також Олександр Шлапак представив присутнім Володимира Хоменка, на разі заступника Міністра доходів і зборів та відповідального за правоохоронний сектор. Відзначаючи складність ситуації, що склалася сьогодні в економіці країни, Олександр Шлапак наголосив на ряді завдань, які першими потребують свого виконання. "Найважливіше – це викорінення корупції з усіх органів виконавчої влади. Платники податків, заходячи до податкової чи митниці повинні знати, що тут хабарників немає та чітко усвідомлювати важливість сумлінної сплати податків й обов’язкових платежів", - підкреслив Міністр фінансів.

Відзначаючи основні напрямки своєї подальшої роботи, як керівників податкової та митної служб, Ігор Білоус та Віталій Науменко наголосили, що головне зараз – це стабілізація надходжень, а також робота в команді. "Ми не прийшли сюди із репресіями, ми за роботу професіоналів із незаплямованою репутацією" – підкреслив перший заступник Міністра доходів і зборів Ігор Білоус.

Детальні про свої плани на нових робочих місцях Ігор Білоус, Віталій Науменко та Володимир Хоменко поділилися із пресою на брифінгу, організованому по завершенні офіційної частини представлення. Зокрема під час сесії запитань-відповідей Ігор Білоус повідомив журналістам, що має намір провести амністію капіталу можливо вже в цьому році, а наступним кроком може стати запуск загального декларування доходів громадян. Також, говорячи про плани роботи податкової служби, новий керівник зупинився на зменшенні кількості податків з одночасним розширенням бази оподаткування. Відповідаючи на запитання журналістів майбутні очільники податкової та митної служб підкреслили, що вони прийшли сюди працювати не заради посади, а задля позитивного результату, - інформує головне управління Міндоходів у Полтавській області.


Наверхнаверх