logo
dollar
euro

Голову Кременчуцької РДА не влаштовує стан доріг у районі

10:16 09.12.2019 eye 50
Голову Кременчуцької РДА не влаштовує стан доріг у районі

Про експлуатаційний стан автомобільних доріг району йщлося на щотижневій нараді, яку провів голова райдержадміністрації Юрій Нагорний.

Як доповів начальник філії "Кременчуцька дорожньо-експлуатаційна дільниця" дочірнього підприємства "Полтавський облавтодор" Дмитро Килимник, за минулий рік на автомобільних дорогах району виконано робіт на загальну суму 4646,9 тис. грн., а це: ямкові ремонти, встановлення знаків дорожнього руху та їх заміна, ремонти бар’єрного огородження, нанесення горизонтальної розмітки, видалення порослі вздовж доріг, зимове утримання автодоріг, тощо. Через відсутність коштів розмітка автомобільних доріг виконана лише на дорогах державного і територіального значення, а також на під’їздах до залізничних переїздів.

За 4 місяці поточного року, переважно, на зимове утримання доріг загального користування освоєно 1788,8 тис.грн. Дмитро Килимник зазначив, що у даний час проводиться аварійний ямковий траси Хорол – Семенівка – Кременчук у районі с. Гориславці та здійснюється покіс трави на узбіччях траси Кременчук – Власівка.

Із наріканнями на роботу автодорожників виступив представник ВДАІ Кременчуцького РВ УМВС України в Полтавській області Валерій Кузьмін. Він акцентував увагу на незадовільному стані дорожньої розмітки, відсутності стаціонарного штучного освітлення в межах пішохідних переходів, транспортного огородження глибокого яру неподалік с.Гуньки автодороги Кременчук – Манжелія.

Окрім цього, голова райдержадміністрації Юрій Нагорний піддав критиці стан утримання у районі транспортних зупинок загального користування, зокрема, тих, що розташовані на трасі Бориспіль – Дніпропетровськ. Завідувач сектору житлово-комунального господарства Олександр Арішін та працівники філії "Кременчуцька дорожньо-експлуатаційна дільниця" отримали доручення негайно провести рейд "Зупинка" та до 17 травня виробити чіткі рекомендації по кожній із зупинок щодо належного облаштування. Юрій Нагорний також взяв під особистий контроль і вирішення питання щодо встановлення додаткових інформаційних дорожніх знаків на дорогах району, а також очищення від порослі узбіччя аварійних ділянок дороги, на кшталт повороту в с.Соснівка траси Кременчук — Полтава.
 
Про виконання даних доручень відповідальні виконавці прозвітують у понеділок на черговій нараді у голови райдержадміністрації.


Наверхнаверх