logo
dollar
euro

Депутати від "Совісті України" безсовісно двічі прогуляли засідання сесії Полтавської міськради

13:39 13.03.2014 eye 516
Депутати від "Совісті України" безсовісно двічі прогуляли засідання сесії Полтавської міськради

Позачергову сорокову сесію міської ради шостого скликання, яка була заздалегідь призначена на 12 березня, перенесли вже двічі: з 12 на 13, а тепер – з 13 на 14 березня.  

Сталося це через неявку більшості депутатів міськради, основна маса яких – представники партії "Совість України".

12 березня у сесійну залу прийшли тільки 5 із депутатів з 49, 13 – тільки 6. Усі вони є представниками Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина". Найбільш дисциплінованими були Олександр Артеменко, Сергій Гершкович, Олексій Горик, Олександр Козуб, Любов Шайдур. Сьогодні до них приєдналась ще  Наталія Удовицька.

На позачерговій сесії депутати міськради мали розглянути три питання, на які міський голова Олександр Мамай наклав вето: встановлення пам’ятника Мазепі, демонтаж пам’ятника Леніну і задоволення заяви про відставку секретаря Полтавської міської ради Оксани Деркач.

Треба зазначити, що партія "Совість України", після "гречкосійної" перемоги на виборах до міської та районних рад Полтави, не проявляла жодної активності. Вона ніяк не відреагувала і не реагує на доленосні події, які відбуваються в державі, жодним чином не відповіла на запити полтавської громади, не підтримала її. Сайт партії оновлювався востаннє у 2010 році, а сайту її місцевого осередку просто немає.

Міський голова Полтави Олександр Мамай, сам прийшов до влади під знаменами "Совісті України" і привів за собою довжелезний "хвіст". Він то перескакував до Партії регіонів, то знову говорив про себе, як про представника "Совісті".


Наверхнаверх