logo
dollar
euro

Майже 534 мільйони гривень надійшло до місцевих бюджетів Полтавщини з початку року

6:35 12.03.2014 eye 1312
Майже 534 мільйони гривень надійшло до місцевих бюджетів Полтавщини з початку року

У тому числі надходження за лютий поточного року склали 286,1 млн.грн., відзначив начальник Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний.

З початку року додатково до місцевих бюджетів області надійшло 25,6 млн.грн платежів, за лютий поточного року, відповідні надходження склали – 12,7 млн.грн.

За два місяці поточного року, в розрізі податків, до місцевих бюджетів області надійшло: 352,6 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб (з них – 174,8 млн.грн. у лютому), 81,8 млн.грн. -  плати за землю (з них – 43 млн.грн. у лютому), 46 млн.грн. - єдиного податку (з них майже 27 млн.грн. у лютому), тощо.

Начальник Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний висловив вдячність полтавським бізнесменам та громадянам за сьогоднішнє розуміння важливості сумлінної сплати податків. "Адже саме від стабільності надходжень до бюджетів залежить  фінансування виплати пенсій, заробітних плат працівникам освіти, медицини, науки, стипендій студентам, допомоги при народженні дитини та інших соціальних виплат", - підкресливши це Володимир Задорожний подякував усім громадянам і представникам бізнесу області, які сумлінно  сплачують податки і збори, - повідомляє головне управління Міндоходів у Полтавській області.


Наверхнаверх