logo
dollar
euro

У Полтаві чоловік намагався накласти на себе руки, підпаливши заправку

10:07 11.03.2014 eye 771
У Полтаві чоловік намагався накласти на себе руки, підпаливши заправку

8 березня 44-річний полтавець, вдягнутий у камуфляж забіг до однієї з АЗС, тримаючи в руках дві пляшки і заволав: "Я зараз підпалю вас усіх".

Оператор  АЗС, не гаючи часу, натиснула "тривожну кнопку". Сигнал тривоги  надійшов на пульт централізованого спостереження надійшов о 17.46. Зрозумівши, що на місце події викликані правоохоронці, чоловік кинувся тікати. Однак, його наздогнали вже на сусідній вулиці й доставили у Полтавській райвідділ міліції. Пляшки, які були в руках у правопорушника, як згодом з’ясувалося, були наповнені запальною легкозаймистою сумішшю.

Чоловік, який за попередньою інформацією, знаходився у стані алкогольного сп’яніння й у такий спосіб  вирішив накласти на себе руки.  Наразі речові докази вилучені, слідчими Полтавського райвідділу за даному факту проводиться перевірка, вирішується питання про притягнення зловмисника до відповідальності, зазначає начальник УДСО при УМВС України в Полтавській області полковник міліції Сергій Порада. Про це повідомляє  УДСО при УМВС України в Полтавській області.


Наверхнаверх