logo
dollar
euro

Комуністи Полтавщини жодним словом не засудили російську агресію, вони шукають "неофашистів" серед нас

18:15 10.03.2014 eye 1019
Комуністи Полтавщини жодним словом не засудили російську агресію, вони шукають "неофашистів" серед нас

7 березні Полтаві відбулася звітно-виборна конференція міської партійної організації КПУ, яка нині налічує 521 члена.  

На конференції виступив головний комуніст області Олександр Масенко, котрий, варто нагадати, на сесій облради в період напруженого протистояння в Києві вимагав, щоб облрада прийняла звернення до тодішнього президента з вимогою ввести надзвичайний стан в країні.

49 комуністів делегатів, обговорюючи свої досягнення, поставили собі в заслугу збір у Полтаві 28 650 підписів на підтримку проведення Всеукраїнського референдуму. Особливо, зазначає прес-служба ГК КПУ, "виступаючі підкреслювали про необхідність налагодження роботи з молоддю, окрема категорія якої вже вражена неофашистськими ідеями".

Про російську окупацію Криму і небезпеку поширення її на інші регіони країни ці "партійоти" жодним словом не згадали. Це значить, що такий стан справ їх цілком задовольняє? Більше того, якийсь Антифашистський комітет України (гадається, він є "відпочкуванням" від комуністичної партії) розмістив 8 березня на сайті компартії "Обращение Антифашистского комитета Украины к соотечественникам и международной общественности. Родина – в опасности!"  в якому, зокрема, йдеться:  "Призываем международную общественность, всех людей доброй воли за рубежом не верить дезинформации официальной пропаганды о якобы осуществляемой внешней агрессии  против Украины с Востока, разжиганию антирусской истерии, обывательски-мещанскому бахвальству и угрозам украинских неонацистов; просим усилить поддержку патриотических сил нашей страны. Вместе с Вами, зарубежные соратники, скажем "Нет фашизации Украины!", "Руки прочь от борющегося Крыма!", "Нет войне против славянства!".

Отже, комуністи відкрито закликають окупантів прийти на нашу землю. І, судячи з того, що закінчують звернення словами "отстоим свободу, честь и независимость Украины!" (з деталями можете познайомитись на сайті КПУ), "апетити" комуністів не обмежуються Кримом.

Маємо знати, полтавці, є така партія...

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх