logo
dollar
euro

Прокуратура має намір повернути громаді Полтави 55 га землі

16:40 10.03.2014 eye 650

У 2006 році Полтавська міськрада своїм рішенням передала оренду на 25 років одному з київських товариств земельну ділянку площею 55 га, вартість якої становить понад 130 млн. грн.

Тут планувалось  будівництво  багатофункціонального комплексу житлових будинків та об’єктів соціально-побутового, торговельного, адміністративного призначення. Однак, будівництво так і не розпочалось. Крім того, в порушення договірних умов товариство не сплачувало орендну плату за землю, заборгувавши місту понад 3 млн. грн.

Прокуратура Октябрського району Полтави заявила позов до Господарського суду Полтавської області про розірвання договору оренди землі та зобов’язання повернути громаді міста земельну ділянку, повідомляє прес-служба прокуратури міста Полтави.

Нагадаємо, мова йде про 55 га землі колишніх артскладів, переданих в оренду ТОВ "П’ятий елемент", пов’язаного з компанією "XXI век". Раду деректорів  товариствана момент укладання угоди очолював Лев Парцхаладзе. Нині Парцхаладзе очолює Конфедерацію будівельників України і вже у лютому передав свої «п’ять копійок» депутатам Верховної Ради у вигляді відкритого звернення щодо необхідності руйнування  корупційних схем у будівництві.


Наверхнаверх