logo
dollar
euro

У Полтаві студентів звільняють від пар і примушують йти на мітинг Партії регіонів?

18:34 14.05.2013 eye 80
У Полтаві студентів звільняють від пар і примушують йти на мітинг Партії регіонів?

Нещодавно лідер фракції «Партії регіонів» у Верховній Раді Олександр Єфремов заявив, що 18 травня його партія планує проведення антифашистського мітингу в Києві. Цій події передуватиме ряд подібних мітингів в обласних центрах. Не стала винятком і Полтава, у якій це дійство відбудеться 15 травня.

Як повідомив «Полтава Сьогодні» один із студентів полтавського вишу Максим, який просив не називати його прізвища, студентів примушують відвідати даний захід. При цьому планується навіть скасування запланованих занять.

«Нам зателефонував наш куратор і повідомив, що завтра потрібно прибути у визначене місце у парадному одязі, нібито, для того, щоб взяти участь у якійсь демонстрації. А оскільки вона проходитиме під час занять, то від них нас звільняють» - розповідає Максим. «Коли до Полтави приїжджав Віталій Кличко, то нам забороняли йти до нього на зустріч. Тоді нам сказали, що наша справа навчатися, а не ходити по політичних мітингах. Зараз же ситуація, мабуть, змінилася» - продовжує студент.

Залишається тільки здогадуватися, якою буде реакція Міністерства освіти України, якщо завтра більшу частину борців із фашизмом складуть студенти, які в цей час мали б бути на парах.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх