logo
dollar
euro

У Полтаві відбувся чемпіонат з тайського боксу на честь героїв Небесної сотні

15:11 10.03.2014 eye 505
У Полтаві відбувся чемпіонат з тайського боксу на честь героїв Небесної сотні

9 березня 2014 року у залі школи боксу "Аскон" відбувся відкритий чемпіонат Полтавської області з тайського боксу (муей-тай) на честь героїв Небесної сотні.

Організаторами заходу виступили Полтавська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода", молодіжні організації "Студентська Свобода", "Сокіл" та Полтавська обласна федерація аматорського муей-тай. На офіційне відкриття також завітав голова Полтавської обласної державної адміністрації свободівець Віктор Бугайчук і голова Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Роман Чабановський.

Більше 110 спортсменів із різних куточків области долучилися до бійцівського турніру. Учасники представляли Хорол, Полтаву, Кременчук, Лубни і Миргород.

Під час офіційного відкриття присутні пошанували загиблих хвилиною мовчання та віршованими рядками про подвиги героїв Небесної сотні. Запалити свічку усі охочі могли біля своєрідного меморіального куточка, де між собою поєднувалися символи революції та світлини зі столичного Майдану.    

Переможці чемпіонату Полтавської области з муей-таю отримали грамоти та медалі.

"Кожен із нас веде свою боротьбу. Хто на рингу, хто у політиці, а хто взагалі по життю. Але ми всі мусимо пам’ятати, що Небесна сотня полягла за нас і цим Героям ми зобов’язані всим. Українська нація – їхні боржники. Слава Героям!", – наголосив директор бійцівського клубу "Гепард", головний тренер Полтавської обласної федерації аматорського муей-тай Олег Коваленко.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх