logo
dollar
euro

Полтавців запрошують на прибирання до Кадетського корпусу

13:34 09.03.2014 eye 771
Полтавців запрошують на прибирання до Кадетського корпусу

15-ого березня о 10:00 відбудеться перша толока по прибиранню в приміщенню Кадетського корпусу.

Ідея виникла у студентів архітектурного факультету ПолтНТУ і розповсюдилася через соцмережі (спільнота "Чиста Полтава" - https://vk.com/clean_poltava), але наразі немає жодних обмежень для тих, хто готовий у вихідний попрацювати для чистоти свого міста.

Події, що відбуваються в нашій країні змушують багатьох людей переосмислювати свої життєві позиції і змінюють настрої у нашому суспільстві. Ми дуже сподіваємося, що кількість небайдужих росте з кожним днем. Потрібно міняти не лише систему, але й себе в першу чергу, - говорить активістка даного руху Рузанина Давітян. — Погляньте, будь ласка, що відбувається довкола вас, будьте уважними до того, що вас оточує. Ми пропонуємо почати змінюватися і змінювати на краще вже зараз.

Фото Кадетського_1
Згідно задуму організаторів, волонтери приберуть частини самої будівлі (кілька кімнат в районі центрального входу в приміщення) з метою її подальшої консервації. Прибирання території буде проведено, але трохи пізніше.

Такий саме алгоритм обраний з наступних міркувань: якщо люди бачитимуть, що будівля не покинута напризволяще, що там хтось є (до того ж, корпус вже з тиждень охороняється від різних "відвідувачів" добро вільцями із самооборони), то вони будуть менше смітити і побіля неї.

Тому запрошуються всі небайдужі допомогти.

При собі бажано мати:

медичну маску на обличчя;

садові рукавички;

мішки для будівельного сміття (як зазначають організатори, пакети для сміття доволі ненадійні);

інвентар: лопата, граблі, щітка тощо.

ЩО? Прибирання приміщення Кадетського корпусу.

КОЛИ? 15 березня о 10:00.

ДЕ? Збираємося біля Монументу Слави у центрі міста.

В разі якихось запитань і пропозицій - (095) 517-47-85 - Рузанина.


Наверхнаверх