logo
dollar
euro

9 березня полтавцям доведуть, що "Шевченко живий"

19:05 08.03.2014 eye 433
9 березня полтавцям доведуть, що "Шевченко живий"

Саме таку назву носитиме вуличний музей, що пройде з 12 до 17 години у центрі міста (між ЦУМом і "Злато місто").

Організаторами виступила команда "ЗЛАМу стереотипів". На їх думку, на офіційний захід вшанування біля пам'ятника поета о 10:00, прийдуть полтавці, котрі добре знайомі з постаттю "Кобзаря".

Мета у активістів просвітницька - привернути до постаті Тараса Шевченка (котрому в цей день виповниться 200 років) увагу людей, які не цікавляться його творчістю.

В рамках акції "Шевченко живий" відбудеться виставка репродукцій його картин, адже мало хто знає Тараса Григоровича як художника, а поза тим він навчався у Петербурзькій академії мистецтв. До нашого часу в оригіналах і копіях дійшло 835 робіт ювіляра.

Організатори також підготували цікаві історії з життя поета.

Окрім того, в якості музичного супроводу будуть лунати пісні сучасних музичних колективів ("Тінь Сонця", "Kozak System", "Кому Вниз" та інші) на вірші Шевченка.

Тому ласкаво просимо.

ЩО? Вуличний музей "Шевченко живий"

ДЕ? Центр Полтави, від ЦУМу до "Злато місто"

КОЛИ? 9 березня з 12:00 до 17:00

Хотілося б додати, що будь-які вшанування повинні йти в першу чергу з власного бажання. Не повинно бути жодних "зобов'язалівок", які дісталися в спадок ще з радянських часів і продовжують активно панувати в свідомості.

Тарас Григорович був би радий бачити полтавців вільними у формі своєї шаноби - покласти квіти до пам'ятника, сходити до вуличного музею, з'їздити в Канів на могилу поета чи просто вдома відкрити і почитати "Кобзаря".


Наверхнаверх