logo
dollar
euro

Ворог Полтавщиною не пройде

15:05 08.03.2014 eye 1314
Ворог Полтавщиною не пройде

Глибоким вечором у понеділок, 3 березня, представник Росії Віталій Чуркін на засіданні Ради безпеки ООН зачитав заяву Януковича, який попросив президента РФ Володимира Путіна застосувати свої війська для "відновлення законності" в Україні.

А о 9 ранку 4 березня гадяцькі активісти, відчувши небезпеку, вирішили не сидіти, склавши руки, а братися "за зброю", точніше – готувати захисні пости. Про це повідомив сайт "Базар Медіа в Україні".

Обладнали активісти 2 пости.  Пост № 1 знаходиться на лютенському повороті. Його прикрашає український прапор. Попід дорогою лежать плити, позначені червоною фарбою, такі ж – біля гадяцького мосту. На посту № 2 уздовж дороги лежать машинні шини, обабіч – кілька бетонних плит та мішків із піском. Обабіч дороги вирили траншею  глибиною близько 1 метра, довжиною ―30. Навпроти – ще одну. Там поставили ще й залізні загородки. Зробили все акуратно, навіть  облаштували туалет, вирили спеціальну яму для сміття.

Хлопці налаштовані рішуче. Кажуть, доки російські війська не підуть з території України,  продовжуватимуть стояти. Адже хороший той солдат, який готується до війни, а не той, який воює.

Насправді, маємо гордитися гадяцькими хлопцями. Тим часом, коли кілька мільйонів українців шалено істерили перед моніторами комп’ютерів, вони робили реальну СПРАВУ. Сподіваємось, що їх окопи ніколи не знадобляться. Та, погодьтесь, вони довели: є в Україні чоловіки, з якими і в розвідку можна, і в бій.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх