logo
dollar
euro

Звернення начальника УМВС Полтавщини до громади та політиків

11:53 08.03.2014 eye 917
Звернення начальника УМВС Полтавщини до громади та політиків

Шановні мешканці Полтавщини, шановні представники політичний партій і течій!

Звертаюся до вас не лише як новопризначений начальник УМВС області, а й як громадянин України і як корінний житель нашого прекрасного полтавського краю.

Сьогодні в непростій ситуації, яка склалася в державі, усім нам потрібно порозуміння, єднання та тісна співпраця для забезпечення належного правопорядку в кожному населеному пункті Полтавщини. Сьогодні ми починаємо будувати державу для всіх людей, а не лише для обраних.

Тому, звертаюся до вас із проханням, допомогти міліції в наведенні належного правопорядку на Полтавщині та тісно співпрацювати. Лише разом ми зможемо навести належний лад в державі та зробити так, щоб міліція віддано служила виключно народові України.

Враховуючи викладене, прошу вас утриматися від будь-якого перешкоджання роботі міліції чи блокування підрозділів, адже громадянам потрібне належне реагування і допомога.

Поряд з цим, запевняю вас, що у разі виникнення у громади будь-якого населеного пункту Полтавщини невдоволення роботою місцевої міліції чи її керівників, я особисто готовий зустрітися з вами і прийняти відповідні жорсткі заходи реагування щодо осіб, які дискредитують роботу правоохоронців та діють не професійно.

Запевняю, що міліція буде гідно виконувати свої функції і служитиме вірно народові України. А ті, хто цього не розуміє, або не бажає робити, будуть звільнені.

Також наголошую, що міліція є поза політикою і за будь-яких обставин захищає верховенство права в державі, громадський спокій та протидіє злочинності.

Щиро сподіваюся на вашу підтримку та розуміння!

З повагою
начальник УМВС України
в Полтавській області
полковник міліції
Іван Корсун


Наверхнаверх