logo
dollar
euro

У Диканці місцеві владоможці та депутати-засновники мисливського товариства "застовпили" за собою ліси

9:40 09.12.2019 eye 1174
У Диканці місцеві владоможці та депутати-засновники мисливського товариства "застовпили" за собою ліси

Із 1998 року Диканське госпрозрахункове мисливсько-рибальське підприємство Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок (Диканське ГМРП) користувалось мисливськими угіддями загальною площею 13 136 га на території Диканського району. Сподівалась на це й надалі.

Однак, у 2013 році Диканська райрада не погодила продовження оренди, який закінчився у лютому 2013 року. Вона  віддала угіддя у червні 2013 року "Товариству мисливців Диканщини", створеному в квітні 2012 році. Хотіли віддати ліси в оренду на 25 років. У липні минулого року Полтавська облрада затвердила цю передачу, щоправда  зменшила термін оренди до 15 років. Наприкінці липня Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства уклало із громадською організацією договір про умови ведення мисливського господарства.

Зазначимо засновниками Диканської районної громадської організації "Товариство мисливців Диканщини", створеного у 2012 році є депутат Полтавської облради від Партії регіонів Віктор Гришанов, позапартійний депутат Диканської райради, начальник Диканського районного управління юстиції Сергій Джюве, депутат Диканської райради (з 2006 року), член Парітї регіонів В’ячеслав Марченко, голова Диканської РДА, депутат Диканської райради Юрій Оніщенко, депутат Диканської райради член "Фронту змін", директор ДП "Диканське досвідне лісомисливське господарство" Вадим Нетудихата, а також начальник фінансового управління Диканської РДА Євгеній Фесенко.

Диканське ГМРП не погодилось з передачею мисливських угідь новачкам. Утім Господарський суд Полтавської області  30 січня цього року прийняв рішення на кориться "депутатської" Диканської районної громадської організації "Товариство мисливців Диканщини". Суд не отримав доказів того, що Диканське ГМРП  має переважне право на користування даними мисливськими угіддями.

Полтавську організацію Українського товариства мисливців і рибалок очолює екс-депутат Полтавської облради Костянтин Боровик. Він також керує обласною організацією "Народної партії".


Наверхнаверх