logo
dollar
euro

Звернення Народного депутата України Юрія Бублика до громади Полтавщини

17:58 07.03.2014 eye 739
Звернення Народного депутата України Юрія Бублика до громади Полтавщини

ШАНОВНА ГРОМАДО ПОЛТАВЩИНИ!

Щиро вітаю вас із поваленням режиму Януковича! Низький уклін кожному, хто не шкодував сил та здоров’я у цій запеклій, нерівній боротьбі. Світла пам'ять загиблим.

Здолавши стрижень внутрішньої окупації кримінально-олігархічного клану, українська нація опинилася перед загрозою зовнішньої окупації Московією. Тож боротьба продовжується на двох фронтах: із зовнішнім агресором, наразі що дипломатичною зброєю, та наслідками правління режиму Януковича в середині країни.

У боротьбі народжується нація! Я вірю в перемогу мого народу на всіх фронтах.

На Майдані ми з вами здобули нову країну, та поки що маємо стару державу. А саме -  гнилу державну систему. Із дня втечі Януковича з Києва і до сьогодні державна система не змінилася. І добровільно чинні можновладці її міняти не будуть. Ми зобов’язані їм у цьому допомогти.

В Україну прийшла весна, розпочався період активного розподілу посад.

Гнила державна система України нараховує 17 міністерств та 104 відомства у формі служб, агентств, інспекцій та фондів. Не враховуючи при цьому Адміністрацію Президента, Верховну Раду України, Генеральну прокуратуру України, судову гілку влади та виконавчу на місцях у формі обласних та районних державних адміністрацій. Кожне міністерство та відомство має свою павутину, тобто мережу, яка сягає кожного обласного центру, а деякі і районного.

Уявляєте яка гора "портфелів" вивільняється при зміні влади, хоч греблю гати!

Політичні сили, які вважають себе переможцями у поваленні режиму Януковича, спочатку в Києві, а тепер і на Полтавщині, за квотним підходом, жваво розподіляють владні портфелі. І це дійсно швидко потрібно робити, бо як говорить приказка: "Святе місце порожнім не буває". Але при цьому всім політикам Полтавщини потрібно усвідомити, що 100 відсоткова квота щодо призначень на керівні посади в області та районах належить територіальній громаді Полтавської області. А це значить, що політичні сили, мають право лише пропонувати своїх кандидатів на владні посади. Останнє слово залишається за громадою.

В цих умовах саме так, і не інакше. На сьогодні політики отримали владу не на чесних виборах, а під час Революції Гідності, яка, до речі, не завершилася, а тільки розпочалася! Тому кулуарні, підкилимні домовленості політиків, без участі громади, не пройдуть!

Багато молодих політиків Полтавщини сприймають отриману владу як винагороду, якийсь цінний подарунок. Тому пропонують кандидатів на посади за принципом "хто довше стояв на майдані" та особистої відданості керівникові обласної політсили. Ми вдруге наступаємо на політичні "граблі" 2005 року, серіал "Любі друзі" продовжується?

Влада – це не винагорода, не подарунок, не насолода. Влада – це велика відповідальність, важка ноша, велике ярмо. Влада – це рано вставати і пізно лягати, це перший рік роботи без вихідних, бо саме у вихідні зручніше провести зустріч із тією чи іншою громадою, організувати толоку, впорядкувати справи...

Старше покоління політиків, розподіляючи владні портфелі, мабуть, гадає, що вдасться розставити своїх людей на напрацьовані "схеми сім’ї" та забезпечити потрібний результат на наступних виборах? Не вийде. Громада такого чиновника розірве на частини і правильно зробить.

На сьогодні джерелом влади в Україні є народ, який здійснює владу безпосередньо. І це не пусті слова і не лише цитата п’ятої статті Конституції України. Це доведений факт! Віднині і назавжди полтавська громада не віддасть владу безконтрольно. Із думкою громади будуть рахуватися!

Тому, пропонуючи на затвердження кандидатуру на посаду голови районної державної адміністрації, обов’язково потрібно провести попередній народний плебісцит, в противному разі трапиться конфуз – коли після призначення громада фізично винесе новопризначеного керманича району із владного кабінету. І міліція не допоможе!

Процедура попереднього узгодження із громадою не складна: Новопризначений голова Полтавської обласної державної адміністрації оголошує день та час одночасного проведення сходок в центральних будинках культури кожної сільської ради Полтавщини. Ця інформація через ЗМІ доноситься до громадськості. Сільські голови чіпляють оголошення та запрошують односельців на сходку. Сходка жителів сільської ради обирає голову та секретаря зборів, мандатну та лічильну комісії. Збори громади обирають делегатів на районну конференцію у складі трьох чоловік: сільський голова та два представника від громади. За порядком проведення сходки слідкує міліціянт, він же ставить свій підпис у протоколі зборів поряд із підписами голови та секретаря зборів, чим засвідчує легітимність їх проведення.

Лідери обласних організацій політичних партій, які вважають себе переможцями у поваленні режиму Януковича, подають своїх кандидатів на посаду голови РДА. Ці кандидати обговорюються на сільських сходках. Громада дає настанову обраним делегатам.

Наступного дня в кожному райцентрі в районному будинку культури, за безпосередньої участі кандидатів відбуваються районні конференції із погодження кандидатур на посаду голови РДА за вищевикладеним порядком. Але із маленькою особливістю – голосування повинно бути таємним! Оскільки ген страху, переданий нам від наших пращурів, які пережили страхіття 20-го століття (війни, голодомори та репресії), живе у кожному із нас. Таким чином відповідальність за отриману владу політсили розділять із громадою. А новопризначений керманич вбереже себе від ганебного конфузу! Три політсили – три кандидата – три керівника району: голова, перший заступник і заступник. Все по чесному!

Так, і лише так по всіх напрямках. Керівника освіти погоджуємо через конференцію освітян. Керівника податкової – через конференцію підприємців.

Народний депутат України Юрій Бублик офіційно заявляє про свою непричетність до кадрових призначень, що відбуваються сьогодні на Полтавщині.

Поряд з тим, я відкритий до співпраці з усіма політсилами, які вважають себе переможцями у поваленні режиму Януковича, але на вищевикладених умовах. В противному разі я знімаю із себе всю повноту відповідальності перед полтавською громадою, щодо кадрових призначень.

Користуючись нагодою, щиро вітаю всю полтавську громаду з прийдешнім ювілеєм Великого Тараса. Дай Боже в цей ювілейний рік кожному із нас сили, натхнення та мудрості.

Слава Україні!

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх