logo
dollar
euro

Очільник міліції Полтавської області на "іспитовому терміні"?

14:35 15.12.2019 eye 668
Очільник міліції Полтавської області на "іспитовому терміні"?

2 березня Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков призначив новим головою управління МВС Полтавської області полковник міліції Івана Корсуна.

Прибув полковник з Черкаської області, де обіймав посаду посаді заступника начальника УМВС України начальника міліції громадської безпеки УМВС в Черкаській області.  Черкаське видання "Прес-центр" одразу відреагувало на це призначення інформацією, озаглавленою "Захисник тітушок на Черкащині очолив Полтавську міліцію". Громадськість Полтави познаходила ще інформації, яка не дає можливості позитивно оцінити новопризначеного міліціянта і написала звернення до Авакова з проханням прибрати Корсуна з Полтави. Пан підполковник почав виправдовуватись. Спершу  –  в інтерв’ю місцевим ЗМІ, вчора – особисто.

6 лютого новий начальник УМВС Полтавщини Іван Корсун прийшов на засідання Народного віче в  актовій залі Полтавської обласної державної адміністрації. Говорили аж три години. Кінець-кінцем, як повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області, дійшли згоди, що Іван Корсун отримує дозвіл від людей на виконання своїх обов’язків в якості керівника УМВС України в Полтавській області. Полковник Корсун  зобов’язався постійно звітувати перед людьми і тісно з ними співпрацювати.

Ситуація, насправді, дурна. Ненормально, що керівник силової структури починає роботу в регіоні з того, що розповідає громадянам, що десь за минулим місцем роботи люди щось не так зрозуміли.  Навряд чи найближчим часом до нього ставитимуться з довірою.  Ще й невідомо, чи сам пан полковник не приховав каменюку за пазухою на громаду, яка зустріла його не надто привітно. Подивимось. Відділ зв’язків з громадськістю покаже. Якщо речники  обласної міліції почнуть видаляти з друзів у Фейсбуці журналістів, які ставлять незручні  запитання і висловлюють "неправильні" думки , як це сталося з одним із них 19 лютого, тоді стосунки у новопризначенця з громадою,  мабуть, будуть складнішими, чим хотілося б заради збереження  спокою в Полтаві та встановлення беззаперечного "торжества закону" на теренах області.


Наверхнаверх