logo
dollar
euro

"Аптека низьких цін" вводила полтавців в оману своєю назвою

13:04 07.03.2014 eye 2274
"Аптека низьких цін" вводила полтавців в оману своєю назвою

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України рекомендувала підприємцю Папковій Р.І. не вводити в оману споживачів назвою "Аптека низких цен", які мають роздрібні торговельні точки, що належать цьому підприємцю.

Насправді, у результаті моніторингу роздрібних цін на лікарські засоби виявлено, що у ФОП Папкової Р.І.  тільки на окремі лікарські засоби  ціни були нижчими, ніж у конкурентів у Полтаві.  Таким чином, названий суб’єкт господарювання завдяки, м’яко кажучи, некоректній назві мав можливість отримати певні переваги в конкуренції з іншими на ринку медпрепаратів обласного центру. Крім того,  назви "Аптека низьких цен" може створити у споживачів невірне уявлення про ціни товарів і вплинути на вибір аптечного закладу.

"Інформація, що розміщується на фасаді аптечного закладу, повинна бути достовірною і не вводити споживачів в оману протягом усього періоду її поширення. Тобто, щоб стверджувати, що в аптечному закладі діють низькі ціни, підприємству необхідно постійно здійснювати моніторинг роздрібних цін на лікарські засоби інших аптечних закладів. В іншому випадку – назва не буде відповідати вимогам добросовісної конкуренції", - зазначив голова територіального відділення Володимир Оніщенко.

Отже,адміністративна колегія територіального відділення рекомендувала ФОП Папковій Р.І. у 30-денний термін припинити дії, що містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 15-1 Закону України  "Про захист від недобросовісної конкуренції". Підприємець має привести назвуаптечного закладу до вимог законодавства.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх