logo
dollar
euro

Сергій Мішін за вбивство дружини сидітиме 14 років

10:35 07.03.2014 eye 627
Сергій Мішін за вбивство дружини сидітиме 14 років

5 березня суд Полтавського виніс вирок 28-річному Сергію Мішіну, який в листопаді минулого року вбив свою 31-річну дружину Людмилу.

Чоловік засуджений до 14-ти років позбавлення волі. Крім того, згідно рішення суду, він повинен відшкодувати 1 мільйон гривень в якості відшкодування  моральної шкоди матері вбитої ним дружини. Про це повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Нагадаємо, Сергій Мішін  звернувся до Октябрського райвідділу міліції Полтави 5 листопада 2013 року із заявою про зникнення дружини. За вказівкою керівництва УМВС Полтавщини, на пошуки жінки було залучено максимальну кількість правоохоронців з усіх райвідділів Полтави, міського управління, НДЕКЦ, апарату УМВС області, кінологічної служби та інших.  На жаль, правоохоронці встановили страшну правду: саме Сергій Мішін власноруч вбив  маму своєї дочки. Він зізнався у злочині 7 листопада. Завив,  що  вбив дружину на ґрунті ревнощів між ними виникла сварка, а тіло закопав  поблизу місця скоєння злочину. Увечері 7 листопада він показав це місце слідчо-оперативній групі.


Наверхнаверх