logo
dollar
euro

Виготовлені на Полтавщині 49 тисяч пляшок фальсифікованої горілки не потраплять на торговельні і полиці

15:24 06.03.2014 eye 575
Виготовлені на Полтавщині 49 тисяч пляшок фальсифікованої горілки не потраплять на торговельні і полиці

Під час проведення  оперативно-слідчих заходів за фактом умисного ухилення від сплати податків службовими особами суб’єкта господарювання - виробника  підакцизної продукції, працівники оперативного управління Міндоходів у Полтавській області викрили незаконне виробництво лікеро-горілчаних напоїв, поставлене на потік. Про це  повідомив заступник начальника - начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Полтавській області Олег Пищенко.

Покупцям своєї фальшивої продукції зловмисники надавали документи, за якими підакцизна продукція значилася як виготовлена на лікеро-горілчаних заводах сусідніх областей.  На пляшки клеїлися етикетки із зазначенням назви продукції різних заводів та підроблені  акцизні марки.

Оперативникам Міндоходів Полтавської області  вдалося затримати порушників закону «на гарячому», затримавши вантажний автомобіль з причепом, яким фальшована продукція перевозилася за межі області для розповсюдження в торгових мережах. Під час огляду автомобіля вилучено 22 тисячі пляшок горілки, товарно-транспорті накладні, інша документація.

Під час обшуку в приміщенні, де вироблявся фальсифікат, виявлені обладнання для масового виробництва алкогольних напоїв, спирт, водно-спиртова суміш, марки акцизного податку, етикетки горілки різних торгових марок, інше обладнання і фурнітура для розливу та пакування алкогольних напоїв, а також 27 тисяч пляшок лікеро-горілчаних напоїв з ознаками фальсифікації. Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей складає майже 1,5 млн. грн.

Наразі відкриті кримінальні провадження за умисне ухилення від сплати податків та незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів. Проводяться заходи для встановлення завданих державі збитків, а також замовників і розповсюджувачів продукції, повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів у Полтавській області.


Наверхнаверх