logo
dollar
euro

На Полтавщині розпочався місячник боротьби з туберкульозом

14:28 06.03.2014 eye 450
На Полтавщині розпочався місячник боротьби з туберкульозом

До 24 березня - Всесвітнього Дня боротьби з туберкульозом - в області традиційно з 1 березня по 1 квітня проводиться місячник боротьби з захворюванням на туберкульоз. У цьому році він проходить під гаслом: "Обстеження та лікування від туберкульозу в Україні – доступність та рівні можливості для всіх!".

Місячник спрямований на підвищення рівня освіченості населення з питань профілактики цього захворювання, а також проведення комплексу заходів, спрямованих на стабілізацію ситуації з поширенням туберкульозу в області.

Зважаючи на роль і важливість засобів масової інформації у інформуванні населення, до 24 березня – Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, в рамках місячника боротьби з захворюванням на туберкульоз, Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер, Благодійна Організація "Світло Надії", Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста України і Полтавський обласний Центр здоров’я пропонують регіональним журналістам долучитися до вирішення проблеми поширення захворюваності на туберкульоз і оголошують конкурс найкращих журналістських матеріалів на тему протидії туберкульозу. В окремій спецномінації будуть відзначені творчі роботи (вірш, пісня, ессе тощо), які можуть надсилати усі небайдужі.

Про умови участі і співпрацю з тими, хто виявить бажання взяти участь у конкурсі, організатори оголосили на спеціальному брифінгу 5 березня.
Детально про умови конкурсу можна дізнатися з положення, яке розміщене на сайті Департаменту охорони здоров’я.

Того ж дня у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбулася інформаційна година для вчителів біології та основ здоров’я. Головний лікар Полтавського обласного Центру здоров’я Ніна Дурдикулиєва поспілкувалася з педагогами, які прибули з різних куточків області для підвищення кваліфікації, з питань просвіти у сфері протидії туберкульозу і вручила інформаційні матеріали, - повідомляє прес-центр ДОЗ ОДА.


Наверхнаверх