logo
dollar
euro

Полтавським бюджетникам: служіть народу а не владі, бо виплекаєте монстра

15:56 04.03.2014 eye 841
Полтавським бюджетникам: служіть народу а не владі, бо виплекаєте монстра

На жаль, маємо констатувати, що влада, яка нині пішла в опозицію або, скинувши з себе останні крихти відповідальності, розбіглась по всіх усюдах, сама вклала в руки Путіну і його пропагандистській машині ідеологічну зброю.  

І ця ідеологічна зброя наразі в один момент  може перетворитися на цілком реальну, яка стріляє не словом, а кулями. Янукович і Ко , можливо з подачі друзів із сусідньої країни, розпочали в Україні війну з якимось міфічним фашизмом. І, розмахуючи прапором боротьби з ним, тепер вже Росія іде в наступ на Україну, стверджуючи, що рятує від "коричневої" загрози  українців.

Пригадайте травень 2013 року. Нагадаємо, 14 травня стартував всеукраїнський антифашистський марш "У Європу - без фашистів!" під егідою Партії регіонів. У Полтаву марш прийшов 15 травня. Мітинг відбувся біля Меморіалу Солдатської Слави. Про це, навіть, повідомляло УНІАН. Під час акції її учасники засудили деякі партії та громадські об'єднання, зокрема, Народний Рух України, Конгрес націоналістів, УНП, Всеукраїнське об'єднання "Свобода", які, за словами виступаючих, намагаються відродити радикальну ідеологію і виступають за неонацизм і політичний екстремізм. До речі, саме на тих мітингах присмалися резолюції, які можна вважати провісниками прийняття сумнозвісних законів  16 січня, які дали старт кровавому протистоянню на Майдані. Та не тільки ж регіонали стояли на тих мітингах. Там стояли студенти, бюджетними, працівники підконтрольних регіоналам підприємств. Вони просто відбували повинність, аби не наражатись на неприємності у навчанні, роботі, просуванні кар’єрними сходинка тощо.  Вони, напевно, не вважали це чимось занадто ганебним і, напевно, навіть не уявляли, що є складовою зброї, яку окупаційні війська використають проти їх країні.

І от сьогодні маємо російські війська на східних кордонах України і на вулицях кримських міст. Так Путін, начебто, захищає народ України від фашизму.  А російський народ, як у нас тут підтримували "ініціативи Януковича", "висловлює підтримку" пану Путіну.

Ось таку цидулку підписали вчора працівники Чебоксарского електроапаратного заводу (наводимо тільки частину, охочі зможуть ознайомитись докладно на сайті підприємства):

"Открытое письмо коллектива Чебоксарского электроаппаратного завода Президенту Российской Федерации В.В.Путину и Трудовым коллективам предприятий России.

Сегодня, когда экстремизм и национализм называются борьбой за независимость, а кучки оголтелых фашистов в Украине пытаются навязать целому народу жизнь в условиях еврорабства и вражды с братскими народами России, сегодня, когда осуществляются попытки выдать мнения кучки митингующих на Болотной площади и деградировавших участников панк-групп за мнение Российского народа, мы – многонациональный коллектив  ЗАО "Чебоксарский электроаппаратный завод", являющиеся частью народа Российской Федерации, расцениваем все эти действия как агрессию против Российского государства. Агрессию с лицом "доброжелательного партнера", который пытается контролировать весь мир, навязывая свои ценности, уничтожая всех неугодных и инакомыслящих. . Коллектив ЧЭАЗ является продолжателем славных традиций, заложенных тружениками орденоносного Чебоксарского электроаппаратного завода, который создан в 1941 году на базе эвакуированных цехов Харьковского электромеханического завода, и состоящий в то время из украинцев, русских, белорусов, евреев, которых с распростертыми объятиями приняли на Чувашской земле. Мы выражаем солидарность с народом Украины, противостоящим фашизму у себя на родине. Мы выражаем полную поддержку решениям и действиям руководства нашей страны по оказанию помощи братскому народу Украины. Мы обращаемся ко всем трудовым коллективам России с призывом открыто выразить свою поддержку Президенту РФ В.В. Путину, избранному российским народом".

Вам ще не страшно? Тоді чекайте такого:

"Я, как и многие советские люди, растроган справедливостью, честностью, гуманностью акта нашего дорогого, любимого правительства". Це вже з листа такого собі Вавілова з Москви до товариша Сталіна з приводу справи лікарів).

Отже, пані та панове, не служіть владі, служіть народу, щоб виплеканий монстр не знищив його.


Наверхнаверх