logo
dollar
euro

На Полтавщині чиновники незаконно виділили у приватну власність близько 3 га земель ландшафтного парку "Нижньоворсклянський"

5:53 21.07.2019 eye 342
На Полтавщині чиновники незаконно виділили у приватну власність близько 3 га земель ландшафтного парку "Нижньоворсклянський"

Дніпровською екологічною прокуратурою за результатами проведеної перевірки установлено, що наприкінці 2012 року посадові особи Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Полтавській області (на даний час – Департамент з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації), достовірно знаючи, що земельні ділянки заплановані для передачі у власність окремих громадян перебувають в межах об’єкту природно-заповідного фонду – регіонального ландшафтного парку "Нижньоворсклянський"та прибережної захисної смуги Дніпродзержинського водосховища річки Дніпро, внесли до висновків про погодження проекту землеустрою щодо їх відведення завідомо неправдиві відомості про те, що вони до земель природно-заповідного та водного фонду не відносяться.

В подальшому видання зазначених висновків стали підставою для вилучення з постійного користування держави та передачу у приватну власність громадянам земельних ділянок загальною площею 2,7 га, чим спричинено шкоду інтересам держави на загальну суму близько 400 тис. Грн.

За цими фактами відносно посадових осіб відомства розпочато досудове розслідування за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч.2 ст. 366 КК України, - інформує прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури.


Наверхнаверх