logo
dollar
euro

У Миргороді відбулося Всемиргородське віче

8:22 04.03.2014 eye 482577
У Миргороді відбулося Всемиргородське віче

Мешканці міста Миру об’єднались у підтримці соборності, територіальної цілісності України й несприйнятті агресії збоку найближчого сусіда. Також обговорити люди план дій у разі надзвичайних ситуацій.

Перед людьми виступили голова Миргородської районної ради Анатолій Карбан, міський голова Сергій Соломаха.

Військовий комісар Миргородського об'єднаного міського військового комісаріату Петро Довгаль зазначів, що наразі мобілізації в Україні не оголошено, але, за рішенням РНБО, при військкоматах проводяться навчальні збори особового складу. І миргородці повинні з розумінням поставитися до ситуації, що склалася.

Як діяти у разі надзвичайної ситуації та що робити у разі ввімкнення сигналу сирен, розповів начальник сектору цивільного захисту населення Миргородської міської ради Олександр Яременко.

В.о. начальника Миргородського райвідділу УДСНС України в Полтавській області Олександр Кулик поінформував, що наразі територіальна служба працює у штатному режимі, забезпечена транспортом і пальним та продовжує виконувати свої функціональні обов’язки.

У штатному режимі несуть службу і правоохоронці. За словами начальника відділу громадської безпеки Миргородського МВ Олександра Довгаля, працівники готові забезпечити охорону громадського порядку та безпеки мешканців. На даний час міліціонери разом з громадськістю здійснюють патрулювання міста у вечірній та нічний час. Долучитися до цієї справи може кожен охочий.

Про це повідомляє офіційний сайт Миргорода.


Наверхнаверх