logo
dollar
euro

Наче нічого не відбувається, міська влада Полтави готується до Великодня

16:51 03.03.2014 eye 642
Наче нічого не відбувається, міська влада Полтави готується до Великодня

Полтавський міськвиконком оприлюднив проект рішення "Про роботу міського пасажирського транспорту у Великодні і поминальні дні".

Зокрема, планується організувати роботу додаткового міського пасажирського транспорту.

КП "Полтаваелектроавтотранс" у ніч з 19 на 20 квітня має забезпечити рух  4 тролейбусів за маршрутами: "Південний вокзал - Центр - Браїлки - Половки - Алмазний - Південний вокзал" (по 2 у зустрічних напрямках) та  автобуса за маршрутом "вул.Сінна – с.Яківці" (до Сампсонівської церкви).

У поминальні дні 27 та 28 квітня "Полтаваелектроавтотранс" має забезпечити рух  тролейбусів за маршрутами: "Центр - с.Розсошенці", "вул.Героїв Сталінграду - с.Розсошенці" (по 4 одиниці на кожний маршрут) та  2 автобусів за маршрутом "вул.Б.Хмельницького – Затуринське кладовище".

ТОВ "Євробус Полтава" у ніч з 19 на 20 квітня забезпечуватиме рух  4-х автобусів за маршрутами № 20 і № 21 "Кільцевий", 27, 28 квітня – автобусів за маршрутом "Браїлки – Половки - Розсошенське кладовище" (2 одиниці).

 ТОВ "Люкс-Полтава 2009" у ніч з 19 на 20 квітня організуватиме рух автобуса за маршрутом "Центр - Хрестовоздвиженський монастир" з кінцевою зупинкою і розворотом біля монастиря. У поминальні дні 27, 28 має бути виділено 2 автобуси на маршрут "Огнівка – Розсошенське кладовище".

ПП "Полтавагазсервіс" 27, 28 квітня забезпечить роботу автобусів за маршрутом №33 "с.Яківці – Дендропарк – Розсошенське кладовище" (10 одиниць).

27 та 28 квітня рух транспорту приватних перевізників з кінцевого пункту с.Дублянщина має бути продовженим до залізничного переїзду в с.Крутий Берег та, з кінцевого пункту с.Розсошенці – до кладовища.


Наверхнаверх