logo
dollar
euro

Ветерани–десантники, воїни-інтернаціоналісти та миротворці захищатимуть Полтавщину

13:17 16.12.2019 eye 1272
Ветерани–десантники, воїни-інтернаціоналісти та миротворці захищатимуть Полтавщину

Рада ветеранів ПДВ Полтавської області, воїнів інтернаціоналістів та миротворців оприлюднила звернення:

Шановні полтавці!

У цей складний для країни час ми, ветерани повітряно-десантних військ, учасники бойових дій в Афганістані та в інших гарячих точках світу, ветерани збройних сил не можемо стояти осторонь щоб не захистити свою державу від окупації збройних сил Російської Федерації.

В свою чергу ми гарантуємо всім жителям Полтави та Полтавської області, що прикладемо максимум зусиль, щоб забезпечити безпеку та спокій громадян і не допустити військових Російської Федерації на територію області.

Також ми звертаємось до всіх небайдужих громадян, які безпосередньо мають досвід користування зброєю та ведення бойових дій у різних умовах та готові прийти на мобілізацію і захист Полтавщини, якщо це буде необхідно.

Ми засуджуємо введення військ Російської Федерації на територію України і звертаємось до цих військових, щоб вони не виконували злочинних наказів свого керівництва, не піднімали зброю на своїх братів і сестер - українців.

Дві наші нації - це два братні народи, розпалювати війну між нами неприпустимо та суперечить усім міжнародним договорам.

Шановні земляки, звертаємось до Вас і наполегливо просимо не панікувати, не вносити смуту, бути виваженими і розуміти ситуацію яка виникла на сьогодення правильно та об’єктивно.

Ми з Вами, ми на передовій. Вас є кому захистити.

Слава Україні!!!


Наверхнаверх