logo
dollar
euro

У Гадячі створюють народне ополчення

14:57 03.03.2014 eye 483
У Гадячі створюють народне ополчення

2 березня у Гадячі відбулося народне віче. Під час зібрання було ухвалено рішення про створення народного ополчення, яке готуватиметься протистояти іноземній окупації.

Громада обурювалася агресією та окупацією зі сторони Росії. Основним лейтмотивом виступів промовців були саме заклики до єднання. Пропозицію про створення народного ополчення присутні підтримали одностайно, - інформує прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"

"Першими до ополчення записалися офіцери у відставці. Також долучилися усі охочі чоловіки, лікар-травматолог і чотири медичнi сестри. На вічі громада ухвалила резолюцією про створення дієвих загонів самооборони, які спільно з силовими органами патрулюватимуть вулиці, охоронятимуть стратегічні об'єкти та адмінбудівлі на території району. На зібранні виступали представники різних національностей, що мешкають у місті. Усі сходилися на одному – мусимо зробити все, аби не допустити кремлівської окупації України. Люди налаштовані дати рішучу відсіч будь-яким проявам окупації, аби вберегти Україну єдиною", – прокоментував ситуацію голова Гадяцької районної організації ВО "Свобода" Микола Ніколаєв.


Наверхнаверх