logo
dollar
euro

Народжені в Україні російські сенатори голосували за війну

11:23 02.03.2014 eye 2552
Народжені в Україні російські сенатори голосували за війну

"Обозреватель" склав список вихідців з України , які нині займають крісла в Раді Федерації Російської Федерації.

1 березня верхня палата Федеральних Зборів - російського парламенту - дала дозвіл президенту Росії ввести війська на територію України. "За" точно проголосувала голова Ради Федерації Валентина Матвієнко. Вона родом з Шепетівки, невеликого міста в Хмельницькій області.

Чи проголосували за військову інтервенцію Росії на територію своєї батьківщини або мовчки підтримали її своєю відсутністю на засіданні Сенату інші вихідці з України , поки невідомо. Сенат не опублікував цю інформацію на офіційному сайті. "Обозреватель" відправив запит до прес-служби Ради Федерації з проханням надати повний список присутніх при голосуванні членів РФ.

Поки ж "Обозреватель" публікує список сенаторів родом з України:

Валентина Матвієнко , голова Ради Федерації. Вона ГОЛОСУВАЛА за введення збройних сил на територію України , яка є для неї батьківщиною. Матвієнко родом із Західної України, вона народилася в 1949 році в Шепетівці Хмельницької області.

Юрій Бірюков. Народився в 1948 році у Львові, навчався в Донецькому політехнічному технікумі , працював на Макіївському коксохімічному заводі.

Анатолій Бондарук. Народився в 1958 році у Козятині Вінницької області.

Володимир Кулаков. Народився в 1948 році в Білій Церкві на Київщині.

Микола Рижков. Народився в 1929 році в селі Диліївка Донецької області.

Микола Максюта. Народився в селі Захарівка Української РСР, навчався в Миколаївському кораблебудівному інституті ім. Макарова.

Дмитро Саблін . Народився в 1968 році в Жданові (тепер Маріуполь).

Олег Ткач. Народився в Козятині Вінницької області.


Наверхнаверх