logo
dollar
euro

Студенти ПолтНТУ першими зустрілися з головою обласної ради

23:15 18.09.2019 eye 1561
Студенти ПолтНТУ першими зустрілися з головою обласної ради

У перші дні своєї роботи, 27 лютого  голова обласної ради Петро Ворона відвідав провідний ВНЗ – Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка.

На запрошення студентів голова обласної ради разом із ректором  ПолтНТУ Володимиром Онищенком узяв участь у розширеному засіданні студентського самоврядування університету. Зібрання присвятили обговоренню двох важливих питань: про соціальний захист студентів та про підготовку до роботи навчально-оздоровчого комплексу "Ворскла".

Під час засідання голова студентського профкому Ігор Рева навів дані щодо соціальних виплат у 2013 році, які склали майже 3 млн.грн., з яких 1,7 млн.грн. – грошові премії для поліпшення студентами своїх житлово-побутових умов, в тому числі, заміну вікон. Згадали і про зведений влітку футбольний майданчик на території студентського містечка, який побудували силами університету, за активної участі студентів. Також присутні учасники зібрання обговорили наказ по університету щодо продовження здачі заборгованостей до 31 березня. Це вкотре підкреслює, що ректор завжди допомагає студентам, які мають бажання навчатися в університеті.

Щодо другого питання, ректор Володимир Онищенко підтримав ініціативу студентів про те, щоб навчально-оздоровчий комплекс "Ворскла" перейшов під повний контроль студентів, а студактив архітектурного факультету виявив бажання розробити проект реконструкції НОК "Ворскла".

IMG_0007
Звертаючись до присутніх, голова обласної ради Петро Ворона висловив впевненість, що перед ним знаходиться майбутнє України. Він закликав студентів та адміністрацію університету до плідної співпраці з обласною радою, відмітив: "Гарні стосунки вже були закладені, а ми з Володимиром Олександровичем вже багато років співпрацюємо задля реалізації молодіжних проектів". Проте наголосив, що останнім часом в області недостатньо приділялася увага розвитку молодіжних ініціатив.

Голова Полтавської обласної ради  зазначив, що у період формування нової адміністрації обласній владі будуть необхідні молоді фахівці з гарною підготовкою і ґрунтовними знаннями. Він зауважив, що випускники ПолтНТУ – найбільшого ВУЗу області, працюють на всіх крупних підприємствах Полтавщини, а також в органах державної влади та місцевого самоврядування різного рівня. У діалозі також відмічалося про стрімку динаміку розвитку університету, відкриття нових факультетів та спеціальностей, зокрема, відкритий напрям підготовки "Туризм". Враховуючи це, Петро Ворона, як президент федерації зі спортивного орієнтування Полтавщини, запропонував організувати турнір зі спортивного орієнтування для студентів ПолтНТУ.

IMG_0019

Голову облради особливо зацікавила підготовка у ПолтНТУ магістрів за спеціальністю "Державна служба" і він запропонував студентам долучатися до роботи в органах місцевого самоврядування у якості помічників депутатів, членів молодіжної ради, та організовувати студентські конференції та форуми. Також Петро Васильович зауважив, що подальший розвиток області та держави потребує оновлення кадрів і залучення молоді на зміну керівникам пенсійного віку. Студенти університету звернули увагу, що ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко, молодий креативний керівник розвиває університет до рівня європейських стандартів.

У відповідь на питання голови студентської ради факультети нафти і газу та природокористування Миколи Ганюшкіна щодо пріоритетних векторів молодіжної політики, голова Полтавської обласної ради сказав, що головним напрямом є створення умов для самореалізації студентів, а також ведення здорового способу життя. Президент студентського парламенту Костянтин Репало розповів,  що керівництвом університету зроблено дуже багато для розвитку студентського спорту. І це не лише реконструкція оздоровчого комплексу "Ворскла" та створення футбольного майданчику зі штучним покриттям, а і будівництво спортивного комплексу, який буде відповідати європейським стандартам. Петро Ворона, в свою чергу, запевнив студентів, що готовий сприяти залученню державних дотацій для завершення будівництва спорткомплексу ПолтНТУ.

Наприкінці зустрічі голова облради пообіцяв студентам надати підтримку у проведенні проектів "Школа майбутнього депутата", "Від студентського самоврядування до самоврядування громад", які були започатковані за активної участі керівництва і студентів техуніверситету декілька років тому. Голова обласної ради ще раз наголосив: "ПолтНТУ є потужним вищим навчальним закладом. Мені було приємно поспілкуватися з вами". Він побажав студентам успіхів та ще більше активності.


Наверхнаверх