logo
dollar
euro

Головний редактор газети райцентру Полтавщини покаявся: працював за темниками влади. Пообіцяв, що більше не буде

16:57 28.02.2014 eye 1092
Головний редактор газети райцентру Полтавщини покаявся: працював за темниками влади. Пообіцяв, що більше не буде

Олександр Зінченко, головний редактор газети "Світлиця", голова первинної організації Національної Спілки журналістів України публічно вибачився перед селищним головою Андрієм Рекою. Його допис "Розкаяння підлого газетяра" розміщений на сайті селищної ради.

Журналіст визнав тиск з боку очільників райдержадміністрації, котрі вдавалися навіть до заборон висвітлювати заходи за участю селищного голови тощо.

"Ми прагнемо нової України, в журналістику якої більше ніколи не повернуться цензура, політичний тиск, а від того – відверта брехня чи статті, написані через призму "ідеологічної доцільності", як були про Андрія Олександровича. Сьогодні я беру на себе всю відповідальність за невміння правильно протистояти незаконним і несправедливим діям попередньої влади, що призвело до викривлення інформаційної політики. Як головний редактор, я обіцяю читачам "Світлиці", що районний часопис з сьогоднішнього номера стає іншим. Стає таким, яким хотіли його бачити читачі, яким мріяли його бачити ми, газетярі – об’єктивним, не однобоким, відкритим до діалогу, не нацькованим зверхниками на собі неугодних. Відтепер ви, як наші передплатники, матимете можливість знати про всі випадки утисків на місцеву пресу, випадки "схиляння" її до тих чи інших публікацій. Так повинно було бути завжди, але так склалося, на жаль, тільки тепер, коли 150 наших побратимів-журналістів постраждали під час протистоянь на столичному Євромайдані, а один із них, кореспондент газети "Вєсті" В’ячеслав Веремій, одержав смертельне поранення в груди. Перед його світлою пам’яттю, як і перед усіма загиблими з так званої Небесної сотні, ми обіцяємо, що надалі у нашого колективу вистачить досвіду і хисту, аби творити ту газету, за яку ніколи не буде нам соромно", - написав новосажарський  журналіст.


Наверхнаверх