logo
dollar
euro

Нардепи сьогодні позбулися деяких пільг

0:02 10.12.2019 eye 482
Нардепи сьогодні позбулися деяких пільг

Україні вкрай треба економити. І депутати Верховна Рада сьогодні прийняла закон, яким скасовується низка пільг народних депутатів. Підтримали документ, підготовлений "ударівцями" 301 нардеп.

Отже, скасовується виплата заробітної плати депутатам, які припинили виконання повноважень протягом одного року, в окремих випадках - двох, а в окремих випадках до виходу на пенсію у розмірі 50%.

Скасовується виплата двохмісячіної допомоги на оздоровлення під час відпустки. Скасовується виплата дванадцятимісячних посадових окладів при виході на пенсію депутатів, безоплатне забезпечення путівками під час відпусток, державне страхування за рахунок коштів із держбюджету.

Скасовується право депутата на безплатне користування всіма видами транспорту і встановлюється ліміт коштів на проїзд для виконання депутатських повноважень.

Скасовується право забезпечення службовим житлом або компенсації для поліпшення житлових умов. Для депутатів, які територіально знаходяться більше ніж за 30 кілометрів від меж Києва передбачається можливість видачі ліміту коштів для винаймання готелю. Список депутатів, які скористаються цими коштами, публікуватиметься в газеті "Голос України".


Наверхнаверх