logo
dollar
euro

Полтавські десантники збираються "пограти м’язами" під облрадою?

13:07 28.02.2014 eye 995
Полтавські десантники збираються "пограти м’язами" під облрадою?

Маємо інформацію, що в неділю, 2 березня, об 11.00 під облрадою мають намір зібратися члени громадської організації  "Полтавська обласна спілка ветеранів десантних військ". Заявлена мета зборів: створення комітету з нагляду за прозорістю дій влади.

Протягом тяжких подій в Україні, внаслідок яких, в начебто мирний час, загинули і були тяжко поранені сотні люди, від цієї громадської організації ніхто публічно не заявив про громадянську позицію. А тепер, прокинулися? Оголосили загальний збір з обов’язковими атрибутами: беретом або "тельником".

До речі, Володимира Сімон, член громадської організації "Полтавська обласна спілка ветеранів десантних військ", 2 березня 2012 року був введений до складу Громадської ради при облдержадміністрації. Протягом його участі в ній від нього будь-яких зауважень щодо прозорості влади не звучало.

Крім того, 12 лютого року цього року, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав людина, причетна до пограбування країни та загибелі її громадян і яка зараз находиться в розшуку, постановила нагородити двох членів цієї організації орденами "За заслуги" ІІ ступеня та "За мужність" ІІІ ступеня. Жодного несприйняття таких нагород в часи, коли на вулицях Києва лилась кров, полтавські десантники не висловили.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх