logo
dollar
euro

Полтавський Євромайдан висловив недовіру...

8:30 28.02.2014 eye 1228
Полтавський Євромайдан висловив недовіру...

...головному редакторові  Гриню Григорію та генеральному директорові ОДТРК "Лтава" й керівникам низки департаментів та відділів облдержадміністрації

Таку ухвалу прийняли учасники віча Полтавського євромайдану, яке відбулося в залі засідань облдержадміністрації. Про це повідомив член Президії ради Полтавської обласної громадської організації "Майдан" Олег Пустовгар. За його словами, за цю ухвалу голосували одностайно. Євромайданівці переконані: газета "Зоря Полтавщини" та обласна державна телерадіокомпанія "Лтава", які фінансуються за кошт платників податків, стали під час подій європейської революції винятково на бік кривавого диктатора Януковича, спотворювали факти.

Відтак, Полтавський Євромайдан закликав трудовий колектив "Зорі Полтавщини" провести збори трудового колективу, на якому обговорити шляхи повернення до демократизації цього друкованого медіа та визначитися із ефективним менеджером, котрий би зумів впровадити європейські демократичні стандарти.

Також Полтавський Євромайдан нагадав про те, що активісти кілька разів протягом останніх двох місяців пікетували ОДТРК "Лтава", зокрема наймасовіші пікети пройшли у грудні та січні, однак Микола Ляпаненко вперто відмовлявся виконувати вимоги полтавців і не виходив з ПР. В ухвалі учасники віча нагадали очевидне: Ляпаненко вийшов з ПР лише тоді, коли й так стало зрозуміло усім, що злочинний режим йде в небуття. На думку, Олега Пустовгара, настав час європейських кадрових підходів у медіа.

Крім того, на віче виступив депутат міської ради, член Президії ради облорганізації "Майдан" Олександр Артеменко, який різко негативно відгукнувся на останні розпорядження міського голови Мамая щодо вето на відставку секретаря міськради Оксани Деркач та рішення про встановлення пам’ятника гетьману Івану Мазепі. Про це інфопмує прес-служба ГО "Майдан".


Наверхнаверх