logo
dollar
euro

У Полтавському краєзнавчому музеї новий експонат: щит захисника Майдану

18:19 27.02.2014 eye 461
У Полтавському краєзнавчому музеї новий експонат: щит захисника Майдану

Національний художній музей України хоче отримати у свої фонди майданівську катапульту, як цінний історичний та художні об’єкт.

У Полтаві сьогодні, 27 лютого, краєзнавчий музей імені Василя Кричевського отримав семикілограмовий саморобний щит лубенця Володимира Пономаренка, яким він захищався від беркутівців під час протестних акцій на вулиці Грушевського в Києві. На ньому майданівець власноруч намалював зображення Божої Матері та Ісуса, а його побратими поставили  особисті підписи його побратими. Головний зберігач фондів музею Тамара Кондратенко запевнила, що щит посяде достойне місце у майбутній експозиції, присвяченій революційним подіям в Україні 2013-2014 років.

Спершу Володимир Пономаренко хотів подарувати його новому голові облради Петру Вороні, але той завважив, що місце подібній реліквії в музеї. Сьогодні з очільником облради зустрілись активісти київського Майдану Сергій Полюхов (Кременчук), Володимир Пономаренко (Лубни), Денис Козак, Ірина Яхно, Наталія Банцер (Полтава).

Петро Ворона пообіцяв, що за рішенням обласної ради, народної ради та ради майдану будуть складені списки всіх активістів Полтавщини, які брали участь у подіях в столиці України, щоб допомогти їм  і матеріально, і морально адаптуватися до цивільного життя. Займатиметься цією роботою активіст Анатолій Ханко.


Наверхнаверх