logo
dollar
euro

На Полтавщині з’явилися перші 6 сміливців, які візьмуть участь у конкурсі "100 кращих товарів України" у 2013 році

14:17 13.05.2013 eye 42
На Полтавщині з’явилися перші 6 сміливців, які візьмуть участь у конкурсі "100 кращих товарів України" у 2013 році

Як відомо, в березні розпочався Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2013 році, який проводиться під патронатом Президента України. Цьогоріч його гасло: «Обирай українське!». Тож на Полтавщині вже з’явилися перші бажаючі позмагатися за право потрапити до «сотні кращих».

Зокрема, в їх числі двоє минулорічних учасників всеукраїнського змагання з якості: ТОВ «Амарант», яке спеціалізується на виробництві олії (цього разу воно змагатиметься з олією соняшниковою нерафінованою невимороженою пресованою вищого гатунку) та приватне підприємство «Амарант-Агро», яке представило яйця курячі харчові.

Крім того, список конкурсантів поповнився відразу двома виробниками молокопродуктів. Так, за право потрапити до «сотні кращих» поборяться ТОВ «Решетилівський маслозавод»  з маслом солодковершковим екстра 82,5% та ТОВ «Маслозавод «Заріг» з Оржицького району, який представить відразу два види продукції: сметану 20% жирності та кефір 2,5% жирності.

Заявку на участь у конкурсі вже подали і два виробники промислових товарів для населення, а саме: ТОВ «Премагаз Кромшрьодер Україна» з Лубен, яке виготовляє газові лічильники (за перемогу змагатимуться лічильники марки МКМ V G6, G4) та фізична особа підприємець Коротич Сергій Васильович з Чутівського району, який виготовляє вироби стінові дрібноштучні бетонні.

Поки що немає жодного учасника в номінаціях «Товари виробничо-технічного призначення» та «Вироби народних художніх промислів». Не знайшлося сміливців і серед закладів, які надають ті чи інші послуги.

Отже, не зволікайте! Якщо Ви хочете, щоб очолюване Вами підприємство вигідно вирізнялось від своїх конкурентів, стало відомим на всю область та на всю державу, здобуло заслужену популярність серед споживачів, Вам необхідно терміново подати заявку на участь у конкурсі.

Як і минулого року, оцінювання конкурсантів буде проводитися за багатьма критеріями. Це, в першу чергу, якісні показники і конкурентоспроможність продукції та послуг. Також враховуватиметься наявність на підприємстві системи управління якістю, вивчатимуться протоколи випробувань продукції та досліджуватиметься метрологічне забезпечення виробництва. Не останню роль відіграє і екологічний менеджмент підприємства, використання енергозберігаючих технологій тощо. Всього таких критеріїв оцінки продукції затверджено п’ятнадцять, і кожен з них застосовуватиметься на всіх рівнях конкурсу, як регіональному так і загальнодержавному.

Для того щоб оцінювання учасників проходило об’єктивно та неупереджено, буде залучено перехресних аудиторів, тобто наші підприємства будуть оцінювати не лише експерти з Полтавщини, а й з трьох різних областей України. Продукція, яка з гідністю пройде таку складну систему відбору і оцінки, є дійсно якісною і вартою уваги, вона поправу може конкурувати з товарами з Європи.

Засідання регіональної конкурсної комісії відбудеться наприкінці червня, саме тоді й стане відомо, хто представлятиме Полтавщину на загальнодержавному рівні.

Для участі в регіональному етапі конкурсу необхідно до 1 червня подати заявку та сформований пакет документів до регіональної конкурсної комісії. За довідками звертатися за телефоном/факсом: (0532) 56-35-90.
Як відомо, найефективнішою рекламою товарів та послуг є саме практичне підтвердження їх беззаперечної якості та заслужена довіра серед населення. Тож не баріться, адже часу залишається зовсім обмаль. Не упустіть унікальний шанс заявити про свою продукцію чи послуги для споживачів не тільки на теренах нашої області, а й всієї України!


Наверхнаверх