logo
dollar
euro

Регіонал Лелюк вже не почесний громадянин Новосанжарщини

11:37 27.02.2014 eye 825
Регіонал Лелюк вже не почесний громадянин Новосанжарщини

26 лютого відбулося пленарне засідання позачергової сесії Новосанжарської районної ради, яке розпочалося хвилиною мовчання на знак поваги до світлої пам’яті про жертв протистояння на Євромайдані.

Вшанувати таким чином загиблих героїв України закликав голова районної ради Володимир Левицький. Він також повідомив про припинення діяльності фракції Партії регіонів у районній раді та про дострокове припинення повноважень голови районної ради та його заступника Миколи Перерви.

Новим головою райради обрано Геннадія Супруна, якого підтримала фракція ВО "Батьківщина" й інші депутати. Вибори заступника перенесені на наступну сесію.

Геннадій Супрун виніс на затвердження єдиним рішенням питання про забезпечення реалізації ініціатив громадськості: створення при райраді Громадської ради, а також утворення Комісії з люстрації щодо посадових осіб, які обіймають керівні посади в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування. Крім того, фінансовому управлінню РДА буде доручено готувати щотижневі звіти про обсяги та напрямки використання бюджетних коштів. Органам місцевого самоврядування району буде рекомендовано перейменувати на своїх територіях вулиці та площі на честь Героїв Майдану.

Також депутати Новсанжарської райради проголосували за  позбавлення звання "Почесний громадянин Новосанжарщини" Олексія Лелюка. З такою ініціативою до райради звернулись голови  районних партійних організацій ВО "Батьківщина", ВО "Свобода", ПП "Удар" та Народний Рух України. Вони мотивували це тим, що Олексій Лелюк є депутатом Партії регіонів у Верховній Раді і 16 січня голосував за так звані "диктаторські закони", які суттєво звузили конституційні свободи громадян України.

Для довідки: Олексій Лелюк народився в Харкові. У 1992 році закінчив Московський державний технічний університет ім.Баумана (інженер -механік). У 2001-му - Національну юридичну академію України ім.Ярослава Мудрого (юрист).

Кар'єра

1992-1998 рр. - Директор ПМП Егіда (Харків).

З березня по грудень 1998 року - генеральний директор ТОВ Цитрон.

1999-2003 рр. - Генеральний директор ВАТ Харківський завод харчових кислот.

2003-2004 рр. - Голова правління ВАТ Полтавагаз. Довірена особа кандидата на пост президента України Віктора Януковича.

2004-2006 рр. - Народний депутат України IV скликання , самовисуванець. Член фракції Партії регіонів. Член комітету з питань регламенту , депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України.

2006-2007 рр. - Народний депутат України V скликання від Партії регіонів (№ 91 у виборчому списку). Член комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

2007-2010 рр. - Народний депутат України VI скликання від Партії регіонів (№ 92 у списку). Член комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики.

28 грудня 2010 указом президента України Януковича призначений головою Державного агентства резерву України.

З грудня 2012 року - народний депутат України VII скликання, пройшов висуванцем Партії регіонів по одномандатному округу № 149 у Полтавській області. Член комітету ВР з питань паливно-енергетичного комплексу , ядерної політики та ядерної безпеки.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх