logo
dollar
euro

Полтава скоро може залишитися без міського голови

14:30 26.02.2014 eye 1126
Полтава скоро може залишитися без міського голови

25 лютого у Верховній Раді України народні депутати від ВО "Свобода" Олег Сиротюк, Юрій Бублик та Валерій Черняков зареєстрували законопроєкт "Про призначення позачергових виборів Полтавського міського голови та депутатів Полтавської міської ради 25 травня 2014 року".

Підставами для внесення проєкту Постанови Верховної Ради України "Про призначення позачергових виборів Полтавського міського голови та депутатів Полтавської міської ради" стали факти численних порушень Полтавською міською радою, Полтавським міським головою Конституції України, законів України, а також численні службові зловживання пов'язані з нецільовим використанням б'юджетних коштів.

На підтвердження заяв, свободівці додали лист Державної фінансової інспекції України, яка в період 2012-2013 років перевіряла фінансову діяльність міського голови та використання депутатами б'юджетних коштів.

Волевиявлення пропонують призначити на 25 травня 2014 року одночасно з виборами Президента України, - інформує прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".


Наверхнаверх