logo
dollar
euro

Кобеляки вчора позбулися аж двох пам’ятників тоталітарних часів

17:49 24.02.2014 eye 843
Кобеляки вчора позбулися аж двох пам’ятників тоталітарних часів

Учора, 23 лютого, в центрі Кобеляк зібрались мешканець райцентру та району.

Спочатку люди мітингували під стінами райради та райдержадміністрації, де відбувалася позачергова сесія райради, а потім пішли до пам’ятника Леніну.

21 лютого відбулася позачергова сесія Кобеляцької міськради на якій розглянули, зокрема, й долю пам’ятника Леніна за ініціативою групи містян. Обговорювались дві пропозиції:  провести громадське обговорення про майбутню долю пам’ятного погруддя та прибрати його для збереження в музеї. Обидві пропозиції набрали однакову кількість голосів, що не дозволило прийняти конкретне рішення. Відтак, долю погруддя вождя світового пролетаріату в центрі Кобеляк на сесій міськради не визначили.

ленін_Кобеляки1
Люди вирішили її 23 лютого: вщент розбили погруддя та постамент. Після цього підійшли до пам’ятної стели на честь комсомольців 60-х років, що навпроти районної прокуратури і за допомогою автокрана повалили.

Сьогодні зранку комунальники почали прибирати та вивозити залишки розбитих пам’ятників. А в обідню перерву до прибирання долучаться й працівники сусідньої прокуратури, розташованої поруч.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх