logo
dollar
euro

Полтавські регіонали "посипались". Чи не запізно схаменулись?

12:34 22.02.2014 eye 861
Полтавські регіонали "посипались". Чи не запізно схаменулись?

24 лютого відбудеться позачергова сесія Полтавської облради

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко, голова Полтавської обласної ради Іван Момот, генеральний директор ОДТРК "Лтава" Микола Ляпаненко оприлюднили заяву про вихід із Партії регіонів.

Крім того Іван Момот видав розпорядження про скликання двадцять першої позачергової сесії обласної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 24 лютого 2014 року о 10.00 у зеленому залі засідань обласної ради. На розгляд сесії внесене питання: "Про суспільно-політичну ситуацію в країні".

На сесію запрошені голова обласної державної адміністрації, заступники голови обласної державної адміністрації, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, директори Департаментів облдержадміністрації, керівники силових структур області, представники акредитованих засобів масової інформації.

Нагадаємо, значна кількість з цих панів є або були членами Партії регіонів. Більшість з них публічно підтримували дії Януковича до останнього, навіть після першої крові захисників Майдану. Сам пан Момот 18 лютого, як писало видання "Новини Полтавщини", закликав Європу вжити санкції до опозиції, яка, начебто, перейшла межу.

8 лютого голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко на мітингу, куди звезли бюджетників з усієї області, говорив про необхідність підтримки президента та діючої влади і ляскав в долоні, підтримуючи виступи, в яких на всі лади лаяли "радикалів" та екстремістів".

Про те, наскільки слідував журналістським стандартам пан Ляпаненко, варто спитати у полтавських опозиціонерів і майданівців, яким довелося пікетувати ОДТРК "Латва", щоб  державна телекомпанія нарешті помітила полтавський Євромайдан і почала висвітлювати події в області об’єктивно. Як зазначав під час пікету один з його ініціаторів Олег Пустовгар, "ОДТРК "Лтава" фінансується за кошт платників податків, за кошт платників тих, в тому числі, які підтримують і опозицію, і весь український народ на євромайданах.  А насправді "Лтава" зараз перетворилася на рупор лише однієї партії - на рупор "Партії регіонів".

Усі ці дядьки дорослі й розумні, а не наївні й малі. І, напевно, розуміли все, що відбувається в країні – від узурпації влади представниками партії, в якій перебували й нещадного пограбування країни, до злочинності кривавої розправи з народом. І вони мають понести, перш за все, політичну відповідальність.


Наверхнаверх