logo
dollar
euro

"Ленінопад" на Полтавщині

10:42 22.02.2014 eye 1530
"Ленінопад" на Полтавщині

Протягом доби на Полтавщині пошкоджені та демонтовані п’ять пам’ятників Луніну.

21 лютого близько 20-ої години місцеві активісти розпочали демонтаж пам’ятника Леніну в Полтаві, який тривав кілька годин.

Один із лідерів Полтавського майдану Олег Пустовгар так прокоментував цю подію: "Нарешті! Мушу сказати,що цьому передувала шалена дискусія. Активісти майдану Олександр Коба, Ростислав Шевченко, Ігор Кіянчук та ще дехто виступили проти,мовляв,треба дочекатися рішення сесії міськради(хоча моя як вранішня ,так і денна зустрічі з Мамаєм засвідчили,що він проти!),мовляв ,це не легітимний шлях, ну і інша демагогія.Ото "революціонери".Щоправда,Коба швидко зорієнтувався і "скромно" був у перших рядах демонтувальників. Невже,не розуміли,що за ніч,комуняки і тітушки могли організувати провокацію,а воно нам треба.?і взагалі хто такий Мамай? чому це повсталий народ у нього має питати дозволу? На мітингу разом із Романом Чабановським і Юліаном Матвійчуком ("Свобода") та іншими вдалося пришвидчити демонтаж! За історичною подією спостерігало десь тисяч чотири народу! Яка приємна історична мить!"

Близько опівночі був повалений пам’ятник Леніну у Миргороді. Також були пошкоджені пам’ятники Леніну в Глобино та селі Зубані, Глобинського району, облитий фарбою пам’ятник в Диканьці. Про це повідомляє прес-служба УМВС в Полтавській області. Жодної інформації про відкриття кримінальних справ наразі немає.


Наверхнаверх