logo
dollar
euro

Чи збирається скликати міський голова Полтави позачергову сесію?

13:33 21.02.2014 eye 1726
Чи збирається скликати міський голова Полтави позачергову сесію?

Чи скаже неправду, як про відносини із партією регіонів?

Уже день перевалив за полудень, а офіційного повідомлення про скликання позачергової сесії Полтавської міської ради немає. Як і про вихід із партії регіонів Олександра Мамая, як і засудження вбивств людей на вулицях Києва...

Учора Олександр Мамай таки зустрівся з полтавською громадою – активістами місцевого майдану, котрі прийшли під стіни міськради. З чого почав цей пан? З того, що заявив, що вийшов із Партії регіонів півтора роки тому. Насправді, відомостей про публічний вихід із провладної партії Мамая немає. 21 липня 2012 року, Олександр Мамай, міський голова Полтави, публічно вступив до лав Партії регіонів і отримав партквиток від голови облдержадміністрації та Партії регіонів в Полтавській області Олександра Удовіченка.

Тоді, коментуючи своє рішення про вступ до Партії регіонів, Олександр Мамай заявив,що коли при владі буде одна партія, то в країні буде порядок. Він також повідомив, що особисто стане активним агітатором і доноситиме до людей те, що державою повинна керувати єдина політична сила - Партія регіонів.

Цікаво, що на виборах мера Полтави у 2010 році Олександр Мамай висувався від партії "Совість України", але заявляв, що членом цієї партії не був. Тоді його підтримала Партія регіонів, яка не висувала жодного свого кандидата. І того ж 2010 року, 6 липня, перед мерськими виборами, в інтерв’ю інтернет-виданню "Полтавщина" голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко заявив: "Для розуміння, Мамай є членом Партії регіонів. І не один рік. Мамай вступив у Партію регіонів ще рік тому".

Отже, пан Мамай аж двічі вступав в Партію регіонів? Один раз таємно, щоб отримати підтримку на виборах, а інший раз – публічно, щоб розставити всі крапки над "і"  щодо своєї "орієнтації"? Це можна кваліфікувати єдиним чином: обман виборців.

Учора ж таки пан Мамай публічно, начебто, відхрестився від дій Януковича. Але як зверхньо це було сказано:

- Шановна полтавська громадо, якщо треба, щоб я вийшов іще раз, офіційно заявляю у присутності засобів масової інформації, що я, Мамай, Олександр Федорович, засуджую всі дії, які спрямовані проти громади. Якщо ці накази віддає особисто президент України, Янукович Віктор Федорович, я теж його дії засуджую.

Ось таке нещире "засудження", на догоду ситуації.

А ще, міський голова погодився провести позачергову сесію міськради 22 лютого, хоча спочатку казав про25-е. Треба ж почекати, може "розсмокчеться". Однак народ наполягав, щоб міськрада якомога швидше висловилась на підтримку народу, і засудила криваві події в столиці і вирішила питання про долю пам’ятника Леніну. Наче, зійшлись на 22 лютого. Тепер чекаємо на офіційні повідомлення від мера. Коли це буде, не відомо…

А може спливе раптом "поліпартійний" мер раптом десь ближче до опозиції?

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх