logo
dollar
euro

Полтавська обласна влада мовчить другий день поспіль. Чи готова вона благословити вбивства людей?

15:40 16.06.2019 eye 1013
Полтавська обласна влада мовчить другий день поспіль. Чи готова вона благословити вбивства людей?

Мешканці Полтавщини повинні це знати, повинні знати чого очікувати від Олександра Удовіченка, Івана  Момота та інших посадовців, які до сих пір клялися, що вони всемірно піклуються про УСІХ людей на полтавській землі.  

Вони прекрасно знають настрої людей і знають, що переважна більшість не хоче і не може підтримувати кривавий режим. Однак вони мовчать, не розкриваючи свого ставлення до страшних подій, засуджених цивілізованих світом. А що ці пани будуть робити, якщо їм Янукович, якого вони поминають на кожному слові, накаже суворо карати "інакомисліє"?   

Кожна людина в Україні зараз повинна зробити насправді цивілізаційний вибір. І ті, від кого залежить життя й благополуччя інших людей, мають це зробити публічно.

Якщо обласні чиновники, котрі, як і всі люди в цій країні можуть отримувати інформацію з різних джерел, ще вірять в заяви Захарченка  про терористів, то нехай прислухаються до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковської. Сьогодні на офіційному сайті о 15.49 з’явилась її заява, в якій дії громадянина Захарченка є неприпустимими і незаконними:

"Останніми днями на вулицях Києва та міст України відбувається жахлива трагедія. Станом на сьогодні за наявною інформацією загинуло близько п'ятдесяти осіб, але є інформація, що жертв значно більше. Госпіталізовано сотні людей.

Сьогодні я особисто провела моніторинг київських лікарень, вони переповнені. Там знаходяться десятки людей із вогнепальними пораненнями. Фактично на вулицях української столиці відбуваються воєнні дії.

Я звертаюсь до всіх, хто задіяний у цих подіях. Жодна політична криза не може бути виправданням у випадку смерті навіть однієї людини. Жодне політичне протистояння не варто того, щоб через нього гинули, ставали каліками, втрачали здоров'я сотні громадян України.

Жоден міжнародний стандарт не дозволяє правоохоронцям вести вогонь на ураження для припинення масових заворушень. Навпаки, міжнародні документи закликають до мінімізації шкоди внаслідок застосування сили. Інакше такі дії є злочином.

Я розумію, що ситуація зайшла в глухий кут, проте будувати державу на людській крові не можна.В будь-якому випадку будь-який конфлікт має бути вирішений за столом переговорів, мирним шляхом. Шляхом політичного компромісу, взаємних справжніх кроків сторін назустріч одна одній.

В зв'язку із цим я закликаю, я прошу негайно припинити кровопролиття на вулицях Києва та міст України задля збереження людських життів. Ніколи не пізно зупинити стрілянину, щоб зберегти людські життя і людські долі".


Наверхнаверх