logo
dollar
euro

Регіонал, заступник голови ОДА Пархоменко публічно підтримав вбивство людей у Києві

12:51 20.02.2014 eye 3142
Регіонал, заступник голови ОДА Пархоменко публічно підтримав вбивство людей у Києві

Сьогодні електронні ЗМІ оприлюднили таку інформацію: "Заступник голови – керівник апарату ОДА Валерій Пархоменко коментуючи сьогоднішні події в Києві, зазначив:"Не зважаючи на оголошене перемир'я, не зважаючи на траур, бойовики відкрили прицільний снайперський вогонь по правоохоронцях. Постраждало понад 20 міліціонерів, які не мали можливості захиститися. У зв'язку з цим вважаю, що введення антитерористичної операції - адекватний захід у нинішніх умовах".

Чи вважає цей чиновник, що виправданим є  те, що під час відходу силовиків сьогодні з вулиці Інститутської снайпери стріляли по людях на майдані Незалежності, що медиків снайпери "вибивають" з дахів будинків?

Ти м часом, його однопартієць нардеп Володимир Макеєнко заявив про свій вихід з лав Партії регіонів, який виконує обов’язки голови КМДА. "Події, що відбуваються сьогодні у столиці України – це трагедія всього українського народу. Я …готовий зробити все можливе для припинення братовбивства та кровопролиття на Майдані Незалежності", - заявив нардеп у відео зверненні до президента.

"Я прийняв рішення вийти з лав Партії регіонів та взяти особисту відповідальність за життєдіяльність міста Києва. …Жодна влада не варта людських жертв, жоден олігарх не загинув, жоден політик не загинув, я як керівник Київської адміністрації займаюсь похованням десятків простих людей", - додав Макеєнко.

Також він запропонував "кожному нардепу незалежно від партійного квитка стати живим ланцюгом між громадянами України в формі та громадянами України в цивільному  заради припинення бойових дій та кровопролиття".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх