logo
dollar
euro

"День жалоби" від влади: на київському Майдані вже вранці десятки вбитих

10:05 20.02.2014 eye 2323
"День жалоби" від влади: на київському Майдані вже вранці десятки вбитих

Ольга Богомолець, лікар, котра від початку зіткнень рятує людей на майдані, тільки що, об 11.45, на своїй сторінці  в Фейсбук написала:

"Друзі журналісти хто має можливість зараз прорватися до готелю Україна,  зайдіть до нас. Медики Майдану та особисто я хочемо зробити відкриту заяву до влади та депутатів від Партії Регіонів. У нас за останню годину уже 13 активістів загинуло від пострілів снайпера. Велике прохання до представників телеканалів прорвіться до нас!"

Очевидці в соціальних мережах цими годинами заявляють про безліч убитих активістів у центрі Києва. Про це повідомляють очевидці в соціальних мережах.

Очевидці в ефірі Громадського ТВ стверджували: проти людей працювали автоматчики, цілі долоні мідних куль, пакети білих, синіх та помаранчевих пластикових гільз. Людей зрешетили. На готелі Україна снайпер. Активісти кажуть: "Нам нема з чим на них йти!"

На площі в районі ресторану Макдональдс лежать 10 трупів активістів. "Ще вісім - на передовій. Вогнепальні поранення. Швидкі - сотнями ...", - написав Олексій Перкин в Facebook близько 11.00.

Про десятках загиблих повідомляє 5 канал з посиланням на народного депутат від Свободи Юрія Сиротюка. Кореспондент  5 каналу підтверджує 11 жертв - вона бачила активістів, застрелених в голову, шию і серце.


Наверхнаверх