logo
dollar
euro

Укрзалізниця визнала, що крюківські вагони за комфортністю ідентичні Хюндаям

17:04 17.02.2014 eye 2213
Укрзалізниця визнала, що крюківські вагони за комфортністю ідентичні Хюндаям

Із 12 лютого поїзди виробництва Hyundai Rotem тимчасово зняті з маршрутів поїздів Інтерсіті+.  

Прес-служба Укрзалізниці повідомляє, що, зокрема, на  маршруті Київ - Харків "корейців" замінили поїзди "Шкода" та "Україна – 2", виробництва Крюківського вагонобудівного заводу, "ідентичні з поїздами Інтерсіті+ за рівнем комфорту". На інших напрямках пасажирам пропонуються місця у вагонах купейного типу, СВ та у вагонах із сидячими місцями. Поїзди відправлятимуться за графіком із тією ж нумерацією, що й Інтерсіті+.

Укрзалізниця також повідомляє, що з 17 лютого відмінено курсування поїздів № 162 Київ-Харків (відправленням о 13:37) та № 163 Харків - Київ (відправленням о 13:21) у зв’язку із незначним пасажиропотоком.

Нагадаємо,  в рамках підготовки до Євро-2012 Україна купила 10 міжрегіональних електропоїздів подвійного живлення у дев'ятивагонній комплектації виробництва Hyundai Corporation. Загальна вартість поїздів - 307 млн. дол. США. Крюківські вагонобудівники тоді  заявляли, що Укрзалізниця зекономила б 13,5 млн.дол.  на кожному потязі, якби закупила їхню продукцію.

Тим часом з поїздами Інтерсіті+ з самго початку їх курсування українською залізницею виникали численні проблеми. Отже Укрзалізниця зазнавала матеріальних та іміджевих втрат. Навіть президент  назвав придбання поїздів Hyundai серйозним промахом.

І ось тепер, із 12 по 17 лютого, коли "корейців" замінили вітчизняними потягами, вже компенсована різницю у вартості проїзду та повернені кошти  в повному обсязі 5236 пасажирам на загальну суму 968,9 тис. грн. Зокрема, 2935 пасажирів відмовилися від поїздки і отримали 737,5 тис. грн за невикористані квитки. Різницю у вартості проїзду виплатили 2301 пасажиру на загальну суму 231,5 тис. грн.


Наверхнаверх