logo
dollar
euro

Виставку про права людини знову зустрічатиме молодь Полтави

14:37 10.12.2019 eye 278

Здійснивши подорож по всій Україні, мандрівна виставка "Кожен має право знати свої права" в межах Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини" знову завітає до Полтави. Виставка була виготовлена ГО "МАРТ" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

За 3 роки мандрівна експозиція відвідала 12 областей, побувала в великих містах, містечках та селах.  Незважаючи на те, що її основною аудиторією є молоді люді – загалом її відвідали щонайменше  більше 15000 осіб різного віку в Чернігові, Кіровограді, Херсоні, Львові, Сімферополі та Луганську та інші населені пункти України. Свій перший пілотний тур виставка закінчить у Полтаві.

Проте за перший візит до Полтави виставка не встигла охопити всю бажаючу учнівську молодь. Минуло трохи більше року і оновлена мандрівна методична виставка  "КОЖЕН МАЄ ПРАВО ЗНАТИ СВОЇ ПРАВА" з нову в Полтаві.

Виставка триватиме всього 3 дні з 20 до 22 лютого на базі Полтавської загальноосвітньої школи №5 і далі вирушить містами України наступним містом яке відвідає виставка стане м.Гадяч.

Відкриття виставки відбудеться 20 лютого о 1000 залі Полтавської загальноосвітньої школи №5 вул. Жовтнева 64.

Для отримання додаткової інформації, детальнішого ознайомлення з планами та методичними матеріалами виставки просимо звертатись до наступної контактної  особи:

Андрій Кінаш - регіональний координатор роботи експозиції в м. Полтаві та Полтавській області.

Телефон: (066) 0368051, E-mail: [email protected]


Наверхнаверх